فهرست اخبار فهرست اخبار

با همدلی و همیاری مفهوم جهادی و رسالت بانک مسکن را تحقق بخشیم.

بازدید از پروژه های برکت و M6 طرح اقدام ملی مسکن با اجرای شرکت جهادنصر زنجان

به گزارش روابط عمومی زنجان، سیداکبرسیدهاشمی معاون مدیر شعب استان به منظور اطلاع از پیشرفت فیزیکی طرح های اقدام ملی مسکن از پروژه های برکت و M6 بازدید و با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت جهادنصر زنجان دیدار کرد.

سیدهاشمی در این دیدار که به همراه روسای دوایر حراست، امور اعتباری، مالی و داده ها، سیستم ها، ارتباطات و بازاریابی و رئیس مرکزی زنجان به منظور ایجاد هماهنگی های لازم جهت افزایش تعاملات و مراودات بانکی و بانکداری الکترونیک برگزار شد بیان داشت : نام این شرکت با معنای مفهوم کاری آن، با بانک مسکن دارای فصل مشترکی است.

وی تصریح کرد : کلمه جهاد با معنی جنگیدن در راه حق، دارای مفهوم و معنای مقدسی است و کلمه نصر یعنی کمک و یاری رساندن و در واقع هدف هر دو مجموعه خدمت به نظام مقدس ج.ا.ا است که با صبغه فرهنگ اسلامی و روحیه جهادی در امر توسعه سازندگی کشور می باشد.

معاون مدیر شعب استان خاطرنشان کرد : شرکت جهاد نصر زنجان، دارای پتانسیل ممتازی از حیث برخورداری از نیروی انسانی متخصص و متعهد، خوشنام و کارهای عملیاتی انجام شده آن از جمله ساختمان مجتمع تجاری اشراق دارای برند در استان هست.

سیدهاشمی در این تکمیل این موضوع افزود : حقیقتا" هرکجا که شرکت ورود کرده کار را به نحو احسن انجام داده و به نوعی می توان گفت برخی کارهای ساختمانی شرکت، یک اِلِمان شهری است و در مقابل وظیفه ما هم حمایت تسهیلاتی- رفاهی از نیروی انسانی شرکت و تامین مالی سرمایه گذاری شرکت است.

وی در ادامه اظهار داشت : پیش بینی ما این است که شرکت در سیاست جدید دولت مردمی تحول آفرین آقای دکتر رئیسی ریاست محترم ج.ا.ا، نقش مهمی را در تولید یک میلیون واحد ایفا کند.

معاون مدیر با اشاره به عمکلرد درخشان بانک مسکن در مسکن مهر و اجرای طرح اقدام ملی اضافه کرد : این استان در اجرای طرح اقدام ملی مسکن از جمله پروژه های M6 و کوی نصر، جمعا"2040 واحد عقد قرارداد کرده و در حال حاضر پروژه های مذکور در مدت 2 ماه و نیم ، پیشرفت فیزیکی مناسب و بالای 26% دارند.

در ادامه سیدهاشمی به تشریح آماری اقدامات بانک مسکن پرداخت و اظهار داشت : مدیریت شعب استان زنجان با احتساب 248 واحدی که در حال عقد و ثبت در دفترخانه رسمی می باشد توانسته تعداد 2822 واحد مسکونی را تا این لحظه در این طرح به مبلغ 2822 میلیارد ریال، تامین مالی کند که سهم شرکت بیش از 5/72% می باشد.

وی با اشاره به نگاه خیرآفرینی برای این شرکت افزود : این اقدام علاوه بر توسعه و سرمایه گذاری، نقش اشتغالزایی را هم بطور مستقیم و غیر مستقیم ایفا کرده است که در کار و تولید مسکن، قطعا" روی نرخ رشد اجاره بها و قیمت واحدهای مسکونی در استان، اثرگذاشته و با اثرات ضد تورمی، رضایت مردم را هم بدنبال خواهد داشت.

معاون مدیر در تکمیل این مطلب ابراز داشت : متاسفانه متوسط واحدهای ساخت در طی سالهای 98 و 99 در استان زنجان تعداد 3975 واحد بوده و متوسط پروانه های صادره در این حوزه که قریب 2129 فقره می باشد، تکلیف همه را روشن کرده تا با مدیریت و کار جهادی، کم کاریها در این حوزه جبران شود.

سیدهاشمی با اشاره به تحقق شعار سال و داشتن عِرق و غیرت کاری که مقام معظم رهبری تبیین کرده اند، افزود : در حال حاضر نگاه این مدیریت، همدلانه هست و انتظار بر این است که منابع شرکت به بانکهای دیگر سوق داده نشده و با تمام وجود با همدیگر تعامل داشته باشیم.

احمد پیری مدیر شرکت جهادنصر زنجان با تقدیر و تشکر از حضور معاون مدیر شعب استان و همکاران همراه در محل پروژه های M6 و کوی نصر، از بانک مسکن خواستار افزایش تعاملاتت شد.

آخرین بروزرسانی 1400/6/29