فهرست اخبار فهرست اخبار

دکتر حقیقی استاندار زنجان از مدیریت شعب استان زنجان تقدیر کرد

دکترحقیقی استاندار استان زنجان با اهدای لوح تقدیر به سیداکبر سیدهاشمی معاون مدیریت شعب استان از مدیریت شعب استان زنجان تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی زنجان، دکترحقیقی استاندار استان زنجان با اهدای لوح تقدیر به سیداکبر سیدهاشمی معاون مدیریت شعب استان، از اعمال مدیریت و اجرای بهینه امور و تعامل سازنده با فعالان اقتصادی از مجموعه کارکنان این مدیریت تقدیر کرد.

استاندار زنجان در جلسه ای که با حضور مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن گفت : با تلاش و برنامه ریزی های شبانه روزی توانستیم سهم ۱.۳ درصدی استان را در سطح کشوری به بیش از این رقم افزایش دهیم.

وی با تقدیر از عملکرد مناسب دستگاههای ذیربط و بالاخص بانک مسکن افزود : سهم استان زنجان در این طرح اقدام ملی مسکن سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی تعیین شده بود که با همکاری شایسته دستگاههای مربوطه توانستیم به رقم ۱۵ هزار و ۵۰۰ واحد توسعه دهیم.

حقیقی با بیان به اهمیت این طرح بسیار مهم و بزرگ و اینکه ۹ درصد پروژه کشور در حوزه مسکن در استان زنجان انجام می شود، یادآوری کرد : به لحاظ آورده متقاضیان، تسهیلات پرداختی و پیشرفت پروژه ها در سطح کشور در رتبه نخست قرار داریم.

آخرین بروزرسانی 1400/6/25