فهرست اخبار فهرست اخبار

دیدار معاون مدیریت شعب استان زنجان با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

دیدار معاون مدیریت شعب بانک مسکن با مدیر کل کمیته امداد به منظور ایجاد تعامل سازنده و با هدف وصول مطالبات معوق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زنجان سیداکبر سیدهاشمی معاون مدیریت شعب استان زنجان به منظور ایجاد تعامل سازنده و با هدف وصول مطالبات معوق با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان دیدار کرد.

سیدهاشمی، کمیته امداد را نهاد مقدس و انقلابی که از یادگارهای حضرت امام (ره) است، خواند و اظهار داشت : اهداف ذاتی این نهاد برای پشتیبانی از محرومان، مستضعفان و توانمندسازی آنهاست تا بتواند با نگاه چندبُعدی، به رفع محرومیت مددجویان بپردازد.

وی خاطرنشان کرد : بانک مسکن به عنوان یک نهاد مالی دولتی با فهم درست مسئله و انجام مسوولیت های اجتماعی، همواره در کنار این نهاد با اعطای تسهیلات متعددی در قالب احداث مسکن و وام قرض الحسنه اشتغالزایی به مددجویان معرفی شده، توانسته به توانمند سازی این عزیزان کمک شایسته ای بکند.

معاون مدیر شعب استان تصریح کرد : پدیده ی مطالبات معوق در شدت قدرت تسهیلات دهی بانک تاثیر بسزایی دارد و این موضوع به ضرر همه است که در صورت وصول موثر آن، منابع بلوکه شده به چرخه تسهیلات دهی خواهد برگشت تا فرصت استفاده سایرین از تسهیلات فراهم شود.

سیدهاشمی افزود : سهم مطالبات معوق افراد تحت پوشش کمیته امداد زنجان با تعداد 1244 فقره پرونده، بالغ بر 154 میلیارد ریال است که باید با همدلی و تعامل دلسوزانه زمینه وصول مطالبات فراهم شود.

هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با تقدیر و تشکر از این دیدار، ابراز داشت : مسکن یکی از دغدغه های اقشار مختلف جامعه می باشد که بانک مسکن در این زمینه با ایجاد تنوع در بخش تسهیلات مسکن اقدامات مبتکرانه ای داشته است.

وی با اشاره به اینکه بانک مسکن استان زنجان در اطلاع رسانی و اعطای تسهیلات در طی سالهای اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته اضافه کرد : اندیشه هایی مدیران بانک مسکن در اجرای طرحهای دولت را از نقاط قوت بانک برشمرد.

صفری با بیان اینکه منابع مددجویان از محل اعتبار تخصیصی و همچنین وجوهات افراد خیر استان می باشد، گفت : در صورت تعامل و همکاری بانک مسکن در پرداخت و تسویه ی پرونده های مطالباتی مددجویان حداکثر همکاری را با بانک خواهد کرد.  

آخرین بروزرسانی 1400/6/17