تازه های اخبار تازه های اخبار

احترام و تکریم خانواده ایثارگران و شهدا یک تعارف نیست

دیدار با خانواده شهید والامقام مصطفی بهرامی شاه بگندی

به گزارش روابط عمومی زنجان، سلمان داشاد مدیر شعب استان به همراه رئیس حراست، مسوول پایگاه و رئیس دایره ارتباطات و بازاریابی به منظور تجدید میثاق با شهدا، از خانواده و مادر گرامی شهید والامقام مصطفی بهرامی شاه بگندی دیدار به عمل آورد.

سلمان داشاد در این دیدار با عرض تبریک اعیاد شعبانیه گفت : احترام و تکریم خانواده ایثارگران و شهدا یک تعارف نیست بلکه یک وظیفه و حقیقت است و همة ما باید افتخار کنیم که خادم ایثارگران و خانواده عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان باشیم.

مدیر شعب اظهار داشت : به جرات می توان گفت تمام معنی و مفهوم ایثار در مادر شهید جلوگر شده است، چون هر کسی فرزندی داشته باشد می داند، هیچ مادری جگرگوشه اش را با دنیا عوض نخواهد کرد، اما او فرزندش را در راه خدا داد تا آرمان ها حفظ شود، تا ارزش ها حفظ شود. چنین کسی که از بزرگترین دارایی اش برای حفظ ارزش ها می گذرد، اگر قلبی بزرگ ندارد پس چه چیز در درون اوست که اینگونه او را خدایی کرده است.

وی افزود : مادر شهید دست کمی از مقام خود شهید ندارد. فقط مادرانی که فرزندی از دست داده اند می دانند که همراه با فرزند نیمی از جان و پیکر آنها هم به زیر خاک خواهد رفت. مادران شهدا وقتی فرزندشان شهید می شوند، از نظر اینجانب خود نیز آسمانی شده و قسمتی از بهترین درجات بهشت نصیب آنها می گردد.

 سلمان داشاد با اشاره به اینکه ما همیشه و امروز بیشتر به روحیه جهاد و ایثار و فداکاری نیاز داریم ابراز داشت : یکی از نیازهای اساسی هر انسان امنیت است و این نعمت بزرگ را مدیون ایثارگران هستیم که جامعه ما آن را مرهون ایثارگری و خودشکوفایی این عزیزان می باشد.

مدیر شعب در این دیدار با اعطای لوح تقدیر از مادر شهید والامقام مصطفی بهرامی تجلیل به عمل آورده و اظهار داشت : بر ما مایه افتخار است که به عنوان خادم و خدمتگذار خانواده شهدا، از نزدیک بر مشکلات این عزیزان واقف و در حل آنها در حد توان دخیل باشیم.

آخرین بروزرسانی 1400/1/18