تازه های اخبار تازه های اخبار

جلسه معارفه معاونت مديريت شعب استان آذربايجان غربي با حضور دکترخلیل ایمانی بخشایش مدير شعب برگزار شد

جلسه معارفه معاونت مديريت شعب استان آذربايجان غربي

جلسه معارفه معاونت مديريت شعب استان آذربايجان غربي با حضور دکترخلیل ایمانی بخشایش مدير شعب برگزار شد. در اين مراسم روسای شعب ارومیه با رعایت پروتکلهای بهداشتی به صورت حضوری و روسای شعب شهرستان از طریق وبینار حضور داشتند

 در اين مراسم که روسای شعب ارومیه با رعایت پروتکلهای بهداشتی به صورت حضوری و روسای شعب شهرستان از طریق وبینار حضور داشتند ابتدا مدیر شعب استان ضمن عرض خير مقدم آماري از برخورداري هاي مديريت شعب از جمله ميزان منابع ، مصارف ، تعداد شعب ، تركيب درجه بندي شعب و نيز اهم اقدامات انجام شده توسط همكاران ارائه نمودند و خطاب به همكاران اظهار داشتند : اهداف تعيين شده حداقل نمره قبولي جهت تحقق اهداف تعيين شده است و بايستي فراتر از تحقق اهداف تعيين شده كه همان رشد و ارتقاء درجات شعب و مديريت مي باشد را سرلوحه كارمان قرار دهيم.

ایمانی در ادامه به اهميت منابع صفر درصدي و ارزان قيمت در بحث كاهش بهاي تمام شده منابع اشاره نمود و گفت : با عنایت به نزدیکی قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه و تعیین جوایز ارزنده همچون کمک هزینه خرید واحد مسکونی و کمک هزینه خرید خودرو و جوایز ارزنده دیگر انتظار می رود در مدت کم باقیمانده در جهت جذب حداکثری منابع صفردرصدي شاهد تلاش خوب همكاران و حصول اهداف این بخش را شاهد باشیم .

در بخش بعدی مدیر شعب با اشاره به سوابق خدمتی و حسن شهرت کیانوش ابراهیم نژاد معاون مدیریت بین همکاران و مسئولین ایشان را از همکاران بسیار خوش فکر و موثر مدیریت خواند و اظهار داشت در سایه مدیریت صحیح و راهنمایی های ایشان بسیاری از مشکلات اجرایی همکاران حل و فصل شده است و همچنین از جایگاه ویژه ای نزد مسولین استان برخوردار است. دکتر ایمانی ضمن تبریک انتصاب مجدد ایشان به سمت معاون مدیر اظهار امیدواری کرد در سایه راهنماییها و برنامه ریزی و هدایت ایشان بتوانیم در تحقق اهداف تعیین شده پیشقدم بوده و استان را به جایگاه شایسته ودرخور برسانیم. مدیر شعب همچنین از زحمات و تلاشهای محبوب قرصی معاون سابق مدیریت قدردانی نمود و برای ایشان در سمت جدید آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.در ادامه کیانوش ابراهیم نژاد معاونت  جديد مديريت شعب استان ضمن تشكر از اعتماد مجدد اولياي بانك ، اظهار اميدواري نمود كه با حمايت مقامات عالي بانك و همدلي و همكاري كليه همكاران مديريت در جهت تحقق اهداف سازماني گام بردارد و با توجه به حاكم شدن رويكرد جديد در مديريت استان با رعايت اصل شايسته سالاري امكان رشد براي كليه همكاران فراهم شود . معاون مدیردر انتها از كليه همكاران حاضر در جلسه خواست تا همه ضمن تجديد پيمان با مديريت استان با تلاش مضاعف و همت جهادي در جهت تحقق اهداف و فراتر از اهداف تعيين شده فعاليت نمائيم و ضمن اعتلاي نام بانك مسكن و نقش بي بديل آن در جهت ارتقا رتبه مدیریت در استان ايفاي وظيفه نماييم.

در پایان مراسم نیز از محبوب قرصی با اهدا لوح تقدیر و هدایایی که همکاران مدیریت تدارک دیده بودند قدردانی و تجلیل به عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1400/4/13