تازه های اخبار تازه های اخبار

حجت الاسلام خراسانی کیا امام جماعت مدیریت شعب آذربایجان غربی تقدیر شد

تقدیر مدیر شعب استان از امام جماعت

مدیر شعب استان آذربایجان غربی ،خلیل ایمانی بخشایش از امام جماعت استان و مسئول دفتر حراست و دبیر ستاد اقامه نماز مدیریت و نیز معاون دفتر حراست تقدیر کرد

مدیر شعب استان آذربایجان غربی ،خلیل ایمانی بخشایش از امام جماعت استان و مسئول دفتر حراست و دبیر ستاد اقامه نماز مدیریت و نیز معاون دفتر حراست تقدیر کرد.

به گزارش روایط عمومی مدیریت شعب استان آذربایجان غربی ،خلیل ایمانی بخشایش مدیر شعب استان با اشاره به نقش امام جماعت و دبیران نماز در تشویق و ترغیب همکاران بر انجام واجبات و اقامه نماز در اول وقت در مدیریت ،بر تداوم تلاشها در جهت تشویق و ترویج بیش از پیش نماز در بانک تاکید نمودند.

وی با قدردانی از تلاشها و احساس مسئولیت امام جماعت و دبیر ستاد اقامه نماز مدیریت در تحقق فعالیتهای فرهنگی و دینی و اجرای برنامه های شورای اقامه نماز ،اظهار امیدواری نمودند که همه همکاران در این مسیر پیشقدم و ثابت قدم باشند.

حجت الاسلام خراسانی کیا امام جماعت مدیریت شعب آذربایجان غربی هم از تلاشهای همکاران مدیریت در توجه به انجام واجبات و برپایی نماز اول وقت تشکر کردند و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همکاران را درماه مبارک رمضان  از خداوند متعال خواستار شدند.

آخرین بروزرسانی 1400/3/18