تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرشعب استان: تعادل در ظاهر و باطن زمینه ساز رشد در امور معنوی و مادی می گردد

گرامیداشت هفته عفاف و حجاب

مراسمی به منظور گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با حضور محمدرضا جعفری مدیر شعب استان و سرهنگ نکویی مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان در محل مدیریت شعب استان برگزار گردید
مراسمی به منظور گرامیداشت هفته  عفاف و حجاب با حضور محمدرضا جعفری مدیر شعب استان و سرهنگ نکویی مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان در محل مدیریت شعب استان برگزار گردید.
طی این نشست جعفری ضمن تشریح پیشینه نامگذاری هفته عفاف و حجاب و گرامیداشت هفته مذکور  بیان نمود : بدون شک ظاهر بر باطن و باطن بر ظاهر انسان تاثیر گذار است و مطمینا افرادی که خود را مکلف به رعایت حجاب می نمایند و ظاهر اسلامی را برای خود می پسندند داری باطنی پسندیده و عفاف می باشند و تعادل در این دو امر زمینه ساز رشد در امور معنوی و همچنین مادی می شود که امید دارم همه ما بتوانیم با الگو قرار دادن معصومین در راه پر سعادت آنان قدم برداریم و دنباله رو آن بزرگواران باشیم . باید عنوان نمایم همکاران شاغل در مدیریت شعب استان مقید به رعایت حجاب و عفاف می باشند که جای قدردانی دارد و امیدوارم با مداوت در مقید بودن به این امور در زندگی بیش از پیش موفق و موید باشند.
در ادامه نشست به پاس تلاش در حفظ ارزش های اسلامی،مدیر شعب استان با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه از آقای مهرداد بوستان افروز و همچنین خانم لکزایی قدردانی نمود.

 
آخرین بروزرسانی 1399/7/8