تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار با جانبازان و آزادگان مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان

با هدف گرامیداشت مقام جانبازان و آزادگان نشستی با حضور محمدرضا جعفری مدیر شعب استان ،جانباز و آزاده سرافراز آقای غلامحسین شهرکی، جانباز و آزاده سرافراز آقای حمزه داورنیا،جانباز سرافراز آقای محمدرضا میر،جانباز سرافراز آقای محمد هراتی میرزایی و جمعی از همکاران مدیریت شعب برگزار گردید

با هدف گرامیداشت مقام جانبازان و آزادگان نشستی با حضور محمدرضا جعفری مدیر شعب استان ،جانباز و آزاده سرافراز آقای غلامحسین شهرکی، جانباز و آزاده سرافراز آقای حمزه داورنیا،جانباز سرافراز آقای محمدرضا میر،جانباز سرافراز آقای محمد هراتی میرزایی و جمعی از همکاران  مدیریت شعب برگزار گردید .
جعفری طی این نشست بیان نمود: بزرگداشت مقام جانبازان و آزادگان بهانه ای شد تا در خدمت برداران گرامی باشیم و چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی را خدمت شما مجاهدین این انقلاب تبریک عرض نمایم.امید دارم همانگونه که در دوران دفاع مقدس همه حضور پررنگی داشته ا ند در انتخابات های پیش رو نیز حضوری پرشور را شاهد باشیم و در سرنوشت کشور اسلامی عزیزمان سهیم گردیم و بتوانیم در ساخت آینده ای روشن گامی موثر برداریم .
جای دارد از رشادت ها و مجاهدات های شما برادران گرامی قدردانی نمایم زیرا آرامش حال حاضر کشور حاصل تمام تلاش های شما و سایر مجاهدان راه حق است، چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن. هدف از این دیدار ها ضمن یادآوری همت و مجاهدت شما بزرگواران برای ما و مرور خاطرات برای شما، تجدید دیدار می باشد زیرا برخی از دوستان به مرحله جدید زندگی کاری که بازنشستگی می باشد رسیده اند. که آرزومندم در این دوران در کنار خانواده در کمال صحت و سلامت سالیان سال روزگار سپری نمایند.
آقای حمزه داورنیا جانباز 25 درصد که به مدت حدود 2 سال و دو ماه در اسارت رژیم بعثی گرفتار بودند  و پس از 30 سال خدمت با سمت کارپرداز دایره تجهیز و پشتیبانی در سال 1389 بازنشسته شدند و همچنین آقای غلامحسین شهرکی نیز جانباز 25 درصد که به مدت حدود 2 سال و دو ماه در اسارت بودند در حال حاضر در دایره وصول مطالبات شعبه مرکزی زاهدان به ارایه خدمت مشغول می باشد. در انتهای این نشست مدیر شعب استان با اهدای هدیه و لوح تقدیر از نامبردگان تقدیر و تجلیل نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/12/26