تازه های اخبار تازه های اخبار

گرامیداشت روز مهندس در مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان

به مناسبت روز بزرگداشت مقام خواجه نصیرالدین طوسی و همچنین روز مهندس، سیاوش زراعتی معاون مدیر شعب استان ضمن گرامیداشت مناسبت یاد شده با اهدای لوح تقدیر و هدیه به آقایان رضا خمرنیایی رییس دایره فنی ارزیابی مدیریت و محمدرضا شاقوزایی معاون دایره فنی ارزیابی ، از تلاش،دقت و زحمات آنان طی سال جاری تشکر و قدردانی نمود

به مناسبت روز بزرگداشت مقام خواجه نصیرالدین طوسی و همچنین روز مهندس، سیاوش زراعتی معاون مدیر شعب استان ضمن گرامیداشت مناسبت یاد شده با اهدای لوح تقدیر و هدیه به آقایان رضا خمرنیایی رییس دایره فنی ارزیابی مدیریت و محمدرضا شاقوزایی معاون دایره فنی ارزیابی ، از تلاش،دقت و  زحمات آنان طی سال جاری تشکر و قدردانی و همچنین عنوان نمود:طی سال های گذشته که از نزدیک درگیر فعالیت همکاران گرامی در بحث ارزیابی هستم، شاهد رعایت قوانین و مقررات و وجود نظم  و انجام امور در زمان مورد انتظار از سوی آنان می باشم و شاهدی دیگر بر این قضیه، عدم وجود نارضایتی از سوی تسهیلات گیرندگان می باشد هر چند ماهیت کار های نظارتی و ارزیابی، همیشه با مخاطرات و حدیث های خاص خود آغشته می باشد که جای دارد از تلاش و روند کار همکاران این دایره قدردانی نمایم.

همچنین خمرنیایی طی این مراسم بیان نمود: وسعت استان،تعداد پروژه ها و کمبود پرسنل از مشکلات مهم این مسوولیت در استان بود که با تشکیل دایره فنی ارزیابی رفع گردید که جای دارد از پیگیری های مدیران ارشد بانک، همکاران اداره کل ساختمان و همکاران اداره کل نظارت و ارزیابی  تشکر و قدردانی نمایم. ولیکن هنوز هم مشکلاتی همچون عدم وجود وسیله نقلیه اداری برای بازدید های سطح استان و سطح شهر وجود دارد که امیدوارم  با همت مسوولین مدیریت شعب و ادارات کل این روند نیز تغییر نماید. تمام شغل ها و مسوولیت های بانک دارای سختی و مخاطرات خاص خود می باشند ولی باید عنوان نمایم حتی با رفع شدن تمام مشکلات، با عنایت به وسعت و عدم مناسب بودن راه های مواصلاتی بین شهرها در استان ، ریسک تردد در سطح استان به شکل نگران کننده ای وجود خواهد داشت. طی سال های قبل با همیاری اداره کل ساختمان 80 درصد از شعب استان بازسازی و نوسازی گردید که امید است برنامه ریزی شود در سال 1399  چهار شعبه باقی مانده در استان سیستان و بلوچستان نیز بازسازی گردد تا شاهد تکمیل شدن این فرایند در استان باشیم.

رضا خمرنیایی در سال 1380 با مدرک دیپلم ریاضی به جمع کارکنان بانک مسکن استان پیوست که طی خدمت مدرک کارشناسی مهندسی عمران و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع را اخذ نمود . نامبرده به مدت دو سال با عنوان بانکدار در شعبه مرکزی زاهدان ارایه خدمت نمود و پس از آن از سال 1382 تا سال 1392 با سمت معاون در دایره منابع انسانی ،ازسال 1392 تا سال 1398 بعنوان کارشناس ساختمان مشغول خدمت بود که پس از تشکیل دایره فنی ارزیابی، مسوولیت دایره مذکور به ایشان سپرده شد.
محمدرضا شاقوزایی نیز در سال 1389 بعنوان ارزیاب مناطق آزاد مشغول به خدمت گردید و در سال 1398 با مدرک کارشناسی عمران در سمت معاون دایره فنی ارزیابی مدیریت ، مشغول به خدمت رسانی می باشد.

آخرین بروزرسانی 1398/12/26