تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از مدرسین برگزیده مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان

تقدیر از مدرسین برگزیده مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان

طی نشستی از مدرسین برگزیده  مدیریت شعب استان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر گردید. طی این جلسه محمدرضا جعفری مدیر شعب استان، ضمن قدردانی از زحمات مدرسین بانک و همکاری آنان با دایره منابع انسانی بیان نمود: تاثیر آموزش بر عملکرد کارکنان و همچنین بانک بسیار مهم است و اگر  در امرآموزش ضعیف عمل گردد، عدم بازدهی در عملکرد همکاران بروز خواهد نمود و منجر به افزایش خطا و افزایش شکایات به دلیل  عدم اطلاعات کامل  همکاران و راهنمایی ناصحیح خواهد شد.این مدیریت شعب دارای مدرسین توانمند و همچنین همکاران دارای تحصیلات عالی و توانمند می باشد که محیط مناسبی برای آموزش را فراهم می آورد .از دایره منابع انسانی خواستارم برنامه ریزی نمایند تا همکارانی که تمایل به همکاری در زمینه آموزش را دارند شناسایی و جهت همکاری دعوت شوند و در زمینه های مختلف به آموزش همکاران اقدام نمایند.به هر میزان برای آموزش همکاران وقت صرف شود شاهد افزایش سطح کیفی ارایه خدمات خواهیم بود و سطح رضایتمندی نیز به تبع آن افزایش خواهد یافت و همچنین مشکلات آتی ناشی از عدم اطلاع و تبعات آن نیز کاهش می یابد.
در ادامه بهزاد کیانی اصیل بازرس مدیریت شعب استان ضمن تشکر از زحمات همکاران مدرس بیان نمود: با عنایت به مشغله کاری در شعب، مسوولین شعب نمی توانند وقت کافی جهت آموزش در شعب صرف نمایند که این کاستی در کلاس های آموزشی جبران می شود و اگر این آموزش ها کارگاهی باشد اثر بخشی آن بیشتر خواهد بود. ولیکن در شعب نیز باید بصورت مستمر آموزش ها تکرار گردد.
در ادامه جلسه رضا دادی مسوول دایره منابع انسانی عنوان نمود: بهانه ای شد که از زحمات یکساله همکاران قدردانی نماییم.زحمات آموزش بر عهده مدرسین می باشد.در بحث توسعه آموزش چند مدرس دیگر نیز به مجموعه آموزش اضافه می شوند و دوره های خاصی به آنان محول خواهد شد.

آخرین بروزرسانی 1398/9/10