تازه های اخبار تازه های اخبار

مجامع ارزیابی عملکرد شعب مدیریت قزوین برگزار شد.

مجامع ارزیابی عملکرد

مجامع ارزیابی عملکرد مدیریت شعب قزوین با حضور مسیولین مدیریت وشعب تابعه به منظور بررسی عملکرد شعب در سال 95 در محل سالن جلسات مدیریت برگزار شد.

در این مجامع سید اصغر حسینی مدیر استان – طی سخنانی اظهار داشت در سال 95 اکثر  شعب با برنامه ریزی مناسب وبا استفاده از فرصتهای پیش رو در بخش های منابع ووصول مطالبات  وسایر شاخص های ارزیابی عملکرد توفیقات خوبی بدست آوردند که این موفقیت مرهون تلاش تک تک کارکنان صف وستاد می باشد .

وی افزود در بخش منابع توانستیم بالغ بر 2000 میلیارد ریال منابع جذب نماییم  که سهم سرانه  منابع به پرسنل در استان  40 میلیاردو 500 میلیون ریال بود  واز این حیث توانستیم تنها با اختلاف 300 میلیون ریال در رتبه دوم در بین بانکهای استان قرار گیریم که این نشان دهنده تلاش کارکنان در امر بازاریابی وحفظ منابع می باشد.

حسینی اظهار داشت در بخش تسهیلات بهینه یاب در سطح بانکهای استان  459 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد که بانک مسکن در استان 244 میلیارد ریال پرداخت نمود همچنین در کل کشور تسهیلات پرداخت شده این بخش بالغ بر 17 هزار میلیارد ریال بود و بانک مسکن به تنهایی 15 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت نمود که این امر به خوبی بیان گر نقش مهم بانک مسکن در رونق بخشی اقتصاد کشور است.

مدیراستان با اشاره به اهمیت صندوق پس انداز مسکن یکم ولزوم توجه جدی به این حساب تصریح کرد این حساب  به دلیل  جذب منابع ارزان قیمت و همچنین ماندگاری  منابع آن یکی از حسابهای بسیار خوب بانک می باشد که توجه ویژه برای استفاده بهینه از آن ضروری است.

وی افزودبرای معرفی صندوق مسکن یکم وسایر محصولات بانک باید همه کارکنان اشراف کامل  داشته باشند تا با معرفی صحیح آن مشتریان بیشتری را جذب نماییم.

عیسی قلیچ خانی- معاون اجرایی – در این مجامع ضمن تشکر از زحمات همه کارکنان  که در پیشبرد اهداف بانک تلاش می کنند اظهار داشت یکی از مهمترین شاخص های رشد هر سازمان افزایش انگیزه منابع انسانی ان سازمان است  وباید شرایطی را فراهم نمود تا همه کارکنان ضمن احساس رضایت  از انجام امور محوله از انجام کار برای مشتریان لذت ببرند واین موجب می شود تا از کار خود خسته نشوند وافزایش رضایتمندی مشتریان فراهم شود .

وی با تاکید بر تمرکز مسیولین وکارکنان شعب بر شاخص های ارزیابی عملکرد در سال جاری اظهار داشت  اگر همه به وظایف خود آگاه باشند وامور محوله به ویژه اقساط معوق وجذب منابع را در سرلوحه کارهای خود قرار دهند همواره در کار خود موفق خواند بود.

وی باتاکید بر شناخت نقاط قوت وضعف  شعب  تصریح کرد با استفاده بهینه از نقاط قوت وتقویت آنها و برطرف نمودن نقاط ضعف می توان  پیشبرد اهداف وتعالی  بانک را تضمین کرد.

قلیچ خانی گفت ترسیم درست اهداف متناسب با توانمندیها، تسلط کامل به بخشنامه ها وتشریح صحیح آن ها  به کارکنان، استفاده از خرد جمعی، تقسیم عادلانه پاداشها وایجادهمدلی وصمیمیت را از جمله موارد مهم در توسعه وپیشرفت بانک دانست.

وی گفت ارزیابی عملکرد شرایط بسیار خوبی را فراهم نموده که می توان از آن  به خوبی در اختصاص پاداشها و ارتقای‌ ها بصورت عادلانه ومبتنی بر شایسته سالاری  اقدام نمود.

مهدی رجبی – معاون مالی وفناوری  نیز اظهار داشت مدیریت قزوین در سال 95 عملکرد خوبی داشت وتوانست در بین مدیریتها در رتبه نهم  و منطقه  سبز قرار گیرد وامیدواریم با تلاش بیشتر همه کارکنان صف وستاد در سالجاری این موفقیت تداوم داشته  باشد.

وی  با تاکید بر استفاده از فرصتها گفت در شرایط کنونی حفظ منابع  از اهمیت ویژه ای برخوردار است وباید با استفاده بهینه از ابزارهای بانکداری الکترونیک  وتوسعه  وترویج فرهنگ استفاده از آنها در بین مشتریان سهم بازار از منابع مالی استان را افزایش دهیم.

رجبی اظهار داشت با توجه به بهبود خدمات پایانه های فروشگاهی باید تلاش نماییم تا از طریق بازاریابی و استقرار این پایانه ها در کسب وکارهای پربازده و اتصال این دستگاهها به حسابهای صفردرصدی منابع خوبی را جذب نماییم.

 

آخرین بروزرسانی 1396/3/1