تازه های اخبار تازه های اخبار

احمدی در نشست روسای دوایر مدیریت: با استفاده از ظرفیتهای استان و توان نیروی انسانی ، اهداف بانک را محقق خواهیم ساخت

اولین جلسه روسای دوایر مدیریت شعب استان قزوین با حضور یونس احمدی مدیر جدید شعب استان در سالن اجتماعات مدیریت برگزار شد و احمدی بر استفاده از ظرفیتهای استان و توان نیروی انسانی در تحقق اهداف بانک تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان قزوین، در این جلسه یونس احمدی مدیر شعب استان قزوین ضمن تسلیت فرارسیدن شهادت حضرت علی (ع) ، آن حضرت را الگوی واقعی خدمت به مردم عنوان کرد و گفت: حضرت علی (ع) حتی در آخرین لحظات زندگی گهربارش در فکر مردم بود و ما هم می بایست با تاسی از سیره عملی آن حضرت، بهترین و ارزنده ترین خدمات را به مردم شریف استان قزوین ارائه دهیم.

وی به پتانسیلهای وظرفیت های بالقوه صنعتی ، گردشگری و کشاورزی استان قزوین اشاره کرد و ابرازداشت : استان قزوین به دلیل قراگرفتن در موقعیت استراتژیک و با توجه به ظرفیت‌های صنعتی، گردشگری و کشاورزی خود، همواره نقش موثری در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور داشته است و ماهم می بایست تمام تلاش خود را جهت استفاده بهینه از این ظرفیتهابرای تحقق اهداف بانک بکار گیریم.

احمدی بر حمایت همه جانبه دوایر مدیریت از شعب در جهت دستیابی به اهداف بانک تاکید کرد و افزود: دوایر مدیریت می بایست با تعامل و ایجاد ارتباط سازنده و همفکری با روسا و کارکنان شعب ، طرح ها و ایده های خلاقانه و قابل اجرای در شعب را شناسایی و با محوریت و همکاری مستمر خود برای تحقق هر یک از بخشهای ارزیابی عملکرد در شعب اجرا نمایند.

مدیر شعب استان قزوین اصلی ترین رسالت مدیریت را صیانت از حقوق کلیه کارکنان خصوصا کارکنان صف عنوان کرد و ادامه داد:وظیفه ما در ستاد این است که دست یاری گر را در جهت صیانت از حقوق کارکنان به سوی آنها دراز کنیم و با اتحاد و همدلی ضمن مرتفع کردن مشکلات کارکنان در توانمند سازی و ارتقای سطح شغلی و غنی سازی شغل آنان قدم برداریم.

وی به بازدید مستمر دوایر از شعب جهت ایجاد وفاق و همدلی در بین کارکنان اشاره کرد و گفت: در بازدید ادواری دوایر از شعب می بایست هدف ارتباط گیری با کارکنان در شناسایی مشکلات ، ایده های کاربردی و خلاقانه و همراهی عملی با شعب در تحقق اهداف باشد تا بتوان در کوتاه مدت ضمن تحقق اهداف ، وفاق و عمدلی را در بین کارکنان ایجاد کرد.

مدیراستان با تاکید بر تسلط  همه  کارکنان به بخشنامه های بانک اظهارداشت: اشراف کامل همه کارکنان به بخشنامه هاباعث خواهدشدتاضمن تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان و ارتقای سطح دانش شغلی آنان ، مسیر هدایت گری علمی برای کنان در تحقق اهداف بانک خصوصا در مذاکرات بازاریابی وجذب منابع فراهم گردد.

احمدی در ادامه بر برگزاری جلسات مستمر دوایر مدیریت و کمیته ارزیابی عملکرد شعب صورت ماهانه در جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف و تدوین برنامه های کاربردی و ابلاغ به شعب استان تاکید کرد

در ادامه ابوالفضلکفشدوزی  معاون مدیراستان با تاکید بر پشتیبانی  روسای دوایراز شعب گفت: همه ما می بایست با تمام توان در جهت پیشبرد اهداف بانک شعب استان را یاری و در این راه از هیچ کوشش دریغ نکنیم تا بتواین شاهد رشد وشکوفایی مدیریت قزوین در ارزیابی عملکر سال 1400 باشیم.

سید جلال الدین حسینی مسئول دفتر حراست مدیریت نیزضمن تشریح  ظرفیتهای حراست اظهار داشت: حراست همواره در کنار کارکنان است تابااستفاده ازاین ظرفیت ضمن صیانت از همه کارکنان با همکاری یکدیگر بتوانیم  موجبات تعالی مدیریت وبانک را فراهم سازیم و مدیریت استان قزوین را که همواره جزء مدیریتهای برتر در کشور بوده ، با همدلی در سطح شبکه بانک و استان به جایگاه واقعی خود برسانیم.

گفتنی است در ادامه این نشست روسای دوایر مدیریت به بیان دیدگاه و برنامه های خود در جهت تحقق اهداف بانک و ارتقای سطح عملکردی شعب و استان پرداختند.
آخرین بروزرسانی 1400/2/15