تازه های اخبار تازه های اخبار

بازديد روساي ادارات كل نقدینگی وخزانه داری و مالی بانکداری الکترونیک از مديريت قزوين

روسای ادارات کل نقدینگی وخزانه داری و مالی وبانکداری الکترونیک به همراه مدیر شعب استان قزوین ، از ستاد و شعب تحت پوشش این مدیریت بازدید کردند.

محسن کریمی رئیس اداره کل نقدینگی وخزانه داری وناصر جعفری رئیس اداره کل مالی وبانکداری الکترونیک ضمن دیدار نزدیک با تک تک همکاران و بررسی مشکلات و نیازهای آنان، از تلاش همکاران شعب در استان قزوین قدردانی کرد ند.

 محسن کریمی در دیدار با کارکنان شعب با تقدیر از زحمات آنان تصریح کرد این دیدارها به منظور دریافت پیشنهادها و نقطه‌نظرات مسئولان به‌ صورت مستقیم و بیواسطه، آشنایی بیشتر با همکاران و همچنین بررسی روند انجام امور در شعب صورت می‌پذیرد لذا آماده شنیدن نظرات ، دیدگاه ها و پیشنهادهای سازنده کارکنان در تمامی بخش های صف و ستاد هستیم تا در کنار یکدیگر عملکرد کل بانک را ارتقاء بخشیم .

کریمی ضمن قدردانی از کارکنانی که در شرایط کرونائی به سختی مشغول به خدمت می باشند ازآنان خواست: تا با رعایت نکات بهداشتی همچنان به خدمت رسانی به مردم ادامه  داده تا موجب افزایش رضایتمندی مشتریان فراهم شود.

ناصر جعفری نیزضمن شنیدن نظرات و پیشنهادهای کارکنان با اشاره به اهمیت تفویض اختیار اظهار داشت آن‌چه به عنوان مهم‌ترین مزیت تفویض اختیار به چشم می‌آید، افزایش بهره‌وری و مدیریت بهتر زمان است وامیدواریم با بررسی فرآیندهای کاری جهت تسریع در انجام کارها بخشی از امور به مدیریتها تفویض اختیار شود .

جعفری افزود در شرایط فعلی نیاز اساسی به ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیک توسط بانک ها ، بیش از پیش احساس می شود و باید در ادامه این مسیر، امکانات و خدماتی که امکان ارائه آن به صورت غیر حضوری وجود دارد به مشتریان اطلاع رسانی شود، همچنین مشتریان بانک به استفاده از خدمات غیرحضوری تشویق شوند تا شاهد کاهش رفت و آمد مردم به شعب بانک باشیم.

در ادامه این بازدید سید اصغر حسیني مديرشعب استان قزوين نیز ضمن ارایه گزارشی از عملکرد شعب تحت پوشش ، خاطرنشان کرد : حضور روسا ومدیران ارشد بانک در شعب ، موجب افزایش انگیزه و ارتقای روحیه کارکنان برای خدمت ‌رسانی بهینه به مشتریان شده و امیدواریم با بهره‌برداری از رهنمودهای روسا و مدیران عالی بانک در راستای تحقق اهداف بانک بیش از پیش موفق عمل کنیم.

بر اساس این گزارش ، در جریان بازدیدها از مدیریت شعب مدیریت قزوین ، ضمن دیدار با کارکنان صف وستاد ،چالشها ، مسائل و مشکلات مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

آخرین بروزرسانی 1399/12/26