تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مشترك مديركل بهزيستي ومديرشعب بانك مسكن استان قزوين

مدیرکل و معاون اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی استان قزوين با مدیر شعب و مسئول اعتبارات بانک مسكن استان در خصوص بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات بهسازي ونوسازي مسكن روستايي مددجویان بهزيستي دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش خبرگزاري هيبنا در استان قزوين؛ در این جلسه که درمديريت شعب بانك مسكن برگزار شد سيد اصغر حسيني مدير شعب بانك مسكن استان قزوين با ارائه گزارشي از عملكرد بانك مسكن در استان بر افزايش همكاري دوجانبه در راستاي خدمت به مردم استان قزوين تاكيد كرد.

وي با اشاره به پرداخت تسهيلات در بخش مسكن به اقشار مختلف جامعه  اظهار داشت: بانک مسكن آماده همکاری جامع با اداره کل بهزیستی بوده و همچون گذشته در راستای کمک به کم کردن آلام مردم استان قزوين قدم بر می‌دارد.

عليرضا وارثي مدير كل بهزيستي استان قزوين نيز ضمن تقدير وتشكر از همكاري وتلاش بانك مسكن در خصوص پرداخت تسهيلات به مددجويان بهزيستي استان  گفت مهمترین الویت پرسنل بهزیستی خدمت‌رسانی به جامعه تحت پوشش بوده و در این امر از هیچ کمکی دریغ نمیکینم.

وي افزود سازمان بهزیستی دستگاه خدمت‌رسان در جامعه بوده که علاوه بر انجام خدمات گسترده نياز به كمك خيرين و حمایت سازمان های ديگر دارد.

وی ادامه داد: اداره کل بهزیستی استان قزوين همواره جهت خدمت‌رسانی به مردم آماده همکاری با تمام دستگاه ها و سازمان ها بوده وهست.

در پایان ضمن تاكيد بر افزايش همکاری و تعامل موجود ،دو طرف به بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداخته و راهکارهای لازم نیز ارائه شد.

آخرین بروزرسانی 1399/10/27