تازه های اخبار تازه های اخبار

ارتقای درجه 4 شعبه مدیریت استان قزوین

گردهمایی روسای شعب

سید اصغر حسینی مدیرشعب استان قزوین در نشست روسای شعب که با حضور مسیولین مدیریت و روسای شعب در محل سالن جلسات برگزار شد ضمن قدردانی از زحمات کارکنان باارایه آماری از عملکردشعب در شاخص های مختلف اظهار داشت به دلیل عملکرد مطلوب در سال 94 ، 4شعبه مرکزی محمدیه موفق به ارتقای درجه شدند.
وی افزود این بدان معناست که 18 درصد شعب تابعه این مدیریت ارتقای درجه داشتندوامیدواریم در سال جاری نیز با تلاش و همدلی همه کارکنان شاهد رشد وارتقای تمام شعب تابعه باشیم.
حسینی گفت در سه ماهه نخست سال جاری در شاخص های مورد نظر عملکرد خوبی داشتیم بطوری که در بخشهای جذب منابع 96 درصد ،صندوق مسکن یکم 69درصد اهداف محقق شدند ودربخش تراکنشهای خودپرداز رتبه اول در سطح کشور همچنین در بخش جذب مشتریان مجازی وتراکنش های کیوسک بانک بیش از100 درصد اهداف تعیین شده محقق شدند که امیدواریم این روند روبه رشد همچنان ادامه یابد.
وی اظهار داشت با توجه به مزیتهای رقابتی موجود در بانک اعم از پرداخت تسهیلات بدون سپرده، صندوق مسکن یکم ، سپرده ممتاز باید نهایت تلاش خود را ا نجام دهیم تا با بهره گیری از مزیتهای وی‍ژه این طرحها وتشریح ومشاوره صحیح به مشتریان بتوانیم اهداف مورد نظر را محقق نماییم.
وی با تاکید بر حفظ مشتریان وجلوگیری از خروج منابع اظهارداشت درشرایط کنونی که شاهد کاهش نرخ سود سپرده ها ازسوی بانک مرکزی هستیم باید با هوشیاری و استفاده از مزیتهای رقابتی بانک از خروج منابع جلوگیری نماییم.
مدیراستان با مهم برشمردن پیگیری وصول اقساط معوق اظهار داشت با توجه به تشکیل کارگروههای وصول مطالبات در مدیریت ونظارت وراهنمایی بر نحوه عملکرد شعب در این بخش درسه ماهه نخست سالجاری شاهد عدم رشد مطالبات معوق بودیم که با توجه به تمهیدات اندیشیده شده انتظار می رود شاهد کاهش مطالبات معوق مدیریت باشیم.
عیسی قلیچ خانی- معاون اجرایی مدیریت- نیز در این نشست ضمن قدردانی از زحمات کارکنان اظهار داشت جذب منابع ، وصول مطالبات وپرداخت تسهیلات از مهمترین اولویتهای بانک در سال جاری است که باید با تلاش وجدیت تمام در این بخشها موجبات تعالی بانک را فرآهم سازیم.
وی افزود با توجه به طراحی سامانه بازاریابی وثبت عملکرد بازاریابی کارکنان در این سامانه کارکنانی که عملکرد مطلوبی داشته باشند در انتصابات وتشویق ها لحاظ خواهیم نمود.
قلیچ خانی با تاکید بر پرداخت تسهیلات مشارکت ساخت اظهارداشت پروژه های در حال ساخت اطراف شعب شناسایی وبا رایزنی با سازندگان این پروژه ها براساس ضوابط واعتبارسنجی مناسب نسبت به اعطای تسهیلات به متقاضیان پرداخت شود.
معاون مالی وفناوری –مهدی رجبی نیز در این نشست با تاکید بر تحقق اهداف بانک در سال جاری کنترل ونظارت روسای شعب بر امور را خواستار شد واظهار داشت سامانه بازاریابی می تواند کمک بسیار خوبی در جهت کنترل ونظارت بر عملکرد بازاریابی کارکنان زیر مجموعه باشد که انتظار می رود به نحو شایسته از آن استفاده شود. 
وی کسب رتبه نخست تراکنشهای خودپرداز مدیریت را در سطح کشور وتحقق 100 درصد اهداف در بخشهای جذب مشتریان مجازی وتراکنش های کیوسک بانک در سه ماهه نخست سال جاری را تبریک گفت و اظهار داشت این موفقیت مرهون تلاش وزحمات همه کارکنان شعب می باشد و امیدواریم با تلاش بیشتر در پایان سال شاهد موفقیتهای بیش از پیش باشیم.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4