تازه های اخبار تازه های اخبار

برای کمک به مردم و توسعه استان قزوین از هیچ کاری دریغ نمیکنیم

سید اصغر حسینی مدیر شعب بانک مسکن واصغر گونجی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین با یکدیگر در محل مدیریت شعب بانک مسکن استان قزوین دیدار و گفتگو کردند . همچنین مدیران دو دستگاه با اشاره به مسیر شتابان توسعه در استان قزوین بر ایجاد فضای همدلی و همکاری در امور فی مابین تاکید کردند و در حوزه های مشترک کاری به بحث و گفتگو پرداختند.

در این دیدار حسینی با اشاره به رشد و توسعه استان قزوین در سالهای اخیر بر ایجاد همدلی در بین مسوولان برای تسریع این مسیر تاکید کرد و اظهار داشت: قزوین دارای ظرفیت های بسیاری برای توسعه همه جانبه است و بانک مسکن امادگی دارد برای رضایت مردم و کمک به توسعه استان قزوین هر گونه همکاری را انجام دهد

مدیرشعب استان قزوین ضمن تاکید بر ادامه همکاری های بانک مسکن با بنیاد مسکن استان ابراز امیدواری کرد با همکاری بیشتر تسهیلات روستای در کوتاه ترین زمان ممکن به  متقاضیان پرداخت شود .

اصغر گونجی مدیر کل بنیاد مسکن استان قزوین  نیز در این نشست از تعاملات موثر بانک مسکن استان بعنوان یکی از بانکهای عامل در پرداخت تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی مسکن روستایی تقدیر و تشکرکرد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین با اشاره به طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی  با ارایه عملکرد این نهاد در حوزه ساخت مسکن روستایی بر تسهیل ارایه تسهیلات بانکی به متقاضیان تاکید کرد . و اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بازگشت سرمایه های بانکی و این تسهیلات تبلیغات مثبتی را در سطح استان برای روستاییان انجام داده است تا چرخه ی اعتباری در این حوزه دچار نقصان نگردد.

 خاطر نشان می سازد در این دیدار  عیسی قلیچ خانی معاون اجرایی مدیریت شعب استان قزوین وعلی کشاورزمعاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان نیز با ارایه گزارشی از روند تشکیل پرونده متقاضیان و تشریح برخی مسایل در این جلسه حضور داشتند.

آخرین بروزرسانی 1399/9/27