تازه های اخبار تازه های اخبار

خانه دار کردن اقشار مختلف یکی از مهمترین رسالت های بانک مسکن است

بازاریابی

معاون اجرایی مدیریت قزوین به همراه رییس شعبه شهید بهشتی و رییس دایره ارتباطات وبازاریابی مدیریت از شرکت طراوت نوین بازدید و با مدیرعامل این شرکت در راستای جذب منابع وافزایش تعاملات فی مابین دیدار و گفت و گو کرد.

در این نشست عیسی قلیچ خانی معاون اجرایی مدیریت شعب استان  قزوین با اشاره به فعالیت ورسالت بانک مسکن گفت: خانه دار کردن اقشار مختلف یکی از مهمترین رسالت های بانک مسکن است ،که بانک مسکن به عنوان بانک توسعه ای  تخصصی در بخش مسکن گام های موثری را در توسعه اشتغال  وکمک به رونق تولید برداشته است.

 وی با تاکید بر اینکه بانک مسکن، بیشترین سهم را در بین سایر بانک ­ها در تامین مالی بخش مسکن و ساختمان در اختیار دارد افزود: با عنایت به نامگذاری سال جدید ازسوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید؛ بانک مسکن سیاست های اعتباری خود را در مسیر کمک وپشتیبانی وحمایت از جهش تولید تدوین نموده وبرای ایجاد جهش ورونق در این بخش تمام توان خود را بکار خواهد بست.

قلیچ خانی اظهار داشت با توجه به اینکه هدف بانک مسکن هموارسازی مسیر مالی اجرای برنامه­ های مربوط به طرح ­های توسعه ­ای دولت در حوزه ساخت و تولید مسکن، بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده و همچنین ارایه خدمات مالی، اعتباری و مشاوره­ای به فعالان، توسعه­ گران، سازندگان و کلیه شرکت­ های ساختمانی و انبوه ­سازان است ما تمام تلاش خود را جهت تحقق این امر مهم انجام خواهیم داد.

محمد غفاری مدیر عامل شرکت طراوت نوین در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات بانک مسکن در تحقق اهداف و تلاش برای خانه دار کردن اقشار مختلف جامعه گفت: بانک مسکن از موقعیت خوبی در نظام بانکی برخوردار است .

وی خاطرنشان کرد: رعایت اصل مشتری مداری، آگاهی از نیازها و خواسته مشتریان و تلاش برای بهبود سطح رضایت مشتریان از شاخصه های اصلی فعالیتهاست که خوشبختانه بانک  مسکن در حال حاضر از محصولات و خدمات مناسبی برخوردار است.

غفاری بابیان این مطلب که در شرایط حساس اقتصادی کشور همه تولید کنندگان باید  در راستای جهش تولید تلاش نمایندتاکید کرد: تولید و صنعت هر دو موتور محرک اقتصاد کشور هستند و برای اینکه مشکلات اقتصادی حل شود باید تولید و صنعت داخلی را تقویت کرد و بانک‌ها در راستای رونق و جهش تولید در شرایط کنونی از تولیدکنندگان و صنعت گران حمایت بیشتری کنند.

وی در خاتمه از تعامل ویژه با بانک مسکن وضرورت تشکیل جلسات مستمر برای پیشبرد اهداف در مسیر جهش تولید سخن گفت.

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/8/11