تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم تودیع ومعارفه رییس شعبه مرکزی قزوین

مراسم تودیع ومعارفه رییس شعبه مرکزی قزوین با حضور مسیولین مدیریت و کارکنان شعبه مرکزی قزوین در محل شعبه برگزار شد

سید اصغر حسینی مدیرشعب استان قزوین ضمن تقدیر وتشکر از زحمات کارکنان ومرتضی قلیچی رییس اسبق شعبه  مرکزی قزوین،  انتصاب مهدی رجبی را به عنوان رییس شعبه تبریک گفت وابراز امیدواری کرد با حضور وی شعبه مرکزی قزوین در پیشبرد اهداف تعیین شده بانک بیش از پیش موفق شود.

وی  اظهار داشت بانک مسکن با توجه به رسالت خود در تامین مالی بخش مسکن تمام تلاش خود را جهت رونق اقتصادی بخش مسکن انجام  خواهد داد وامیدواریم با اقدامات صورت گرفته  در تامین مالی طرح اقدام ملی نقش خود را در این امر مهم بخوبی ایفا نماییم.

حسینی یکی از اولویتهای مهم بانک را تحقق اهداف در بخش طرح اقدام ملی برشمردو تصریح کرد تحقق اهداف تعیین شده در این بخش برای بانک بسیار حایز اهمیت است و همه کارکنان باید  با حساسیت ویژه وبا استفاده از ظرفیتهای موجود در جهت تحقق اهداف مورد نظر تلاش نمایند.

مدیرشعب استان قزوین افزود شعب مرکزی مدیریتها به دلیل نقش آفرینی مهم آنها در اجرای سیاستهای بانک اظهار داشت شعب مرکزی درسراسر کشور به عنوان الگوی سایر شعب وموتور محرک مدیریتها هستند بنابراین  کارکنان شعبه مرکزی قزوین با توجه به وظیفه سنگینی  که دارند در جهت تحقق اهداف بانک نهایت تلاش خود را انجام دهند .

حسینی با اشاره به توانمندیهای  بسیار بالای تک تک  کارکنان شعبه مرکزی قزوین اظهارداشت باید از این ظرفیت بسیار خوب به گونه ای استفاده شود تا با همگرایی وهم افزایی ، شعبه درمسیر تحقق اهداف با سرعت بیشتری حرکت نماید.

وی با تاکید بر وصول مطالبات معوق تصریح کرد تعیین تکلیف مطالبات در بخشهای مختلف وکاهش  NPLشعبه باید در اولویت کاری قرارگیرد وباپیگیری جدی در این بخش موجب بازگشت منابع به چرخه نقدینگی بانک فراهم گردد.

حسینی با تاکید برشناخت نقاط ضعف و انجام اقدامات اصلاحی ،خواستار تلاش بیشتر کارکنان شعبه مرکزی به منظور دست یابی به اهداف تعیین شده در همه شاخص ها شد.

مرتضی قلیچی رییس اسبق شعبه مرکزی قزوین نیز ضمن ارایه آمار عملکرد شعبه اززحمات همه کارکنان شعبه  که در مسیر تحقق اهداف وی را یاری کردند تقدیر وتشکر کرد وابراز امیدواری کرد روند روبه رشد شعبه با قوت بیشتر در تمام بخش ها ادامه داشته باشد.

مهدی رجبی رییس شعبه مرکزی قزوین – نیز در این مراسم اظهار داشت همه ما عضو خانواده بانک مسکن هستیم وباید با مشارکت وهمدلی موجبات تعالی بانک را فراهم سازیم.

وی یکی از عوامل موثر در دستیابی شعبه به اهداف ابلاغی را کار جمعی ومشارکت همه کارکنان شعبه در انجام امور دانست وتصریح کرد تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با کارگروهی ومشارکت همه کارکنان  اهداف شعبه را محقق نماییم.

رییس شعبه مرکزی قزوین با تاکید بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع  اظهارداشت  با توجه به اهمیت موضوع همه تلاش خود را در جهت تسریع انجام امور وافزایش رضایتمندی مشتریان   واعتلای نام بانک انجام دهیم .

آخرین بروزرسانی 1399/6/25