تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم معارفه معاون مالی وفناوری مدیریت شعب استان قزوین

مراسم معارفه معاون مالی وفناوری مدیریت شعب استان قزوین با حضور رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب از طریق ویدیو کنفرانس ، مسیولین وجمعی از کارکنان مدیریت شعب استان قزوین در محل سالن همایش مدیریت برگزار شد.

رضا صادقی رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب دراین مراسم ضمن تاکید بر رعایت دستورالعملهای بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا از سوی همه کارکنان صف وستاد مدیریت ها ، آرزوی سلامتی برای همه کارکنان نمود.

وی اظهار داشت به دلیل شیوع ویروس کرونا فعالیت تمام کسب وکارها با چالش جدی مواجه شد و بانک نیز متاثر از این شرایط در فعالیتهای خود به ویژه وصول مطالبات وجذب منابع  سال سختی را تجربه می کند که  باید با شرایط کنونی خود را تطبیق دهیم  تا در روند دستیابی به اهداف بانک خللی ایجاد نشود.

رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب با تاکید بر استمرار فعایتهای وصول مطالبات ، بازاریابی وجذب منابع را درشرایط کنونی بسیار مهم دانست  واظهار داشت با توجه به روند صعودی مطالبات وکاهش جذب منابع نباید شعب در این بخش فعالیت خود را رها کنند و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام ابزارها وامکانات را در اختیار شعب قرار دهیم تا بتوانند به اهداف خود دست یابند.

صادقی با اشاره به انتشار اوراق گواهی سپرده در جهت جذب منابع واهمیت استفاده از این ابزار در این شرایط کنونی  گفت با توجه به محدودیتی که از جانب بانک مرکزی  برای انتشار اوراق گواهی سپرده وجود داشت براساس پیگیریهای صورت گرفته توانستیم ظرفیت خوبی رادراین بخش برای جذب منابع مالی جدید  ایجاد نماییم که شعب باید از این فرصتهای به وجود آمده نهایت استفاده را ببرند.

وی رصد وارزیابی عملکرد شعب را از اهمیت بسیار زیادی برشمرد واظهارداشت  در شرایط فعلی باید تلاش وپیگیریهای خود را به گونه ای انجام دهیم تا فرایندهای کاری به ویژه در بخش خدمات بانکداری الکترونیک وارایه تسهیلات به صورت غیر حضوری تسهیل گردد تا مشتریان کمتری به شعب مراجعه نمایند.

صادقی با تاکید بر فرهنگ سازی تشکیل پرونده وعموم فعالیتهای حوزه تسهیلات  به صورت غیر حضوری اظهارداشت باید هرچه سریعتر این فعالیت را در شعب نهادینه کنیم تا در آینده ضمن تسهیل امور وافزایش سرعت اعطای تسهیلات  دغدغه های این حوزه برای  بانک ومشتریان کاهش یابد.

رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب با اشاره به بازرسی های مستمر  شعب اظهارداشت در این شرایط نباید از بازرسی ها غافل شد وباید این امر مهم بصورت مستمرادامه داشته باشد تا  ازاشتبا هات احتمالی کارکنان  جلوگیری شود.

وی ضمن تشکر از مدیر استان ومعاون اجرایی  وهمچنین زحمات همه کارکنان صف وستاد مدیریت که در جهت تحقق اهداف  بانک تلاش می کنند اظهار داشت با انتصاب ابوالفضل کفشدوزی به عنوان معاون مالی وفناوری وتکمیل کادر مدیریتی استان قزوین امیدواریم شاهد توفیقات بسیار خوبی در مدیریت شعب قزوین باشیم.

صادقی افزود کفشدوزی با داشتن تجربه بسیارخوب ، مسیولیت پذیری ،تعهد سازمانی  ودانش کافی بانکی واشراف کامل به امور می تواند در کنار کادر مدیریتی در دستیابی به اهداف کمک شایانی کند.

رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب اظهارداشت سیاست بانک درانتصابات به گونه ای است که ازتمام ظرفیتهای وتجارب منابع انسانی توانمند خود در پست های مدیریتی استانهای دیگراستفاده نماید که این امر می تواند ضمن انتقال تجارب کارکنان به استانهای دیگر تاثیر بسیار خوبی در ارتقای سطح عملکرد کادر مدیریتی وافزایش بهره وری بانک داشته باشد.

وی اظهار داشت مازمینه های لازم برای همکاران مستعد جهت انتصاب در سطوح مدیریتی را فرآهیم نموده ایم تا با انتصاب شایسته شاهد انتقال تجارب ارزشمند همکاران  توانمند به مدیریتهای سراسر کشور و اعتلای نام بانک باشیم.

سید اصغر حسینی مدیرشعب استان قزوین  در این مراسم ازکارکنان صف وستاد به ویژه عیسی قلیچ خانی معاون اجرایی مدیریت که در نبود معاون مالی وفناوری زحمات زیادی را در پیشبرد اهداف بانک متقبل شدند تشکر وقدردانی کرد واظهارداشت با توجه به تجربیات ارزشمند ابوالفضل کفشدوزی  وانتصاب ایشان به عنوان معاون مالی وفناوری  می تواند در دستیابی  به اهداف کمک بسیار زیادی نماید.

وی افزود امیدواریم با حضور ایشان وهمدلی ومشارکت همه کارکنان صف وستاد  شاهد توفیقات خوبی در مدیریت شعب استان قزوین باشیم.

ابوالفضل کفشدوزی نیز در این مراسم ضمن تشکر از مقامات ارشد بانک به دلیل انتصاب خود به سمت معاون مالی وفناوری مدیریت قزوین ابراز امیدواری کرد با استعانت از خدواند متعال تمام تلاش خود را در جهت تحقق اهداف بانک به کار گیرد.

وی افزود امیدوارم با استفاده از تجارب ارزشمند وتوانمندیهای تک تک همکاران صف وستاد ضمن رعایت بهداشت روانی بتوانیم در رسیدن به اهداف کلان بانک درحوزه های تجهیز منابع ، بازاریابی و وصول مطالبات کمک های موثری داشته باشیم .

آخرین بروزرسانی 1399/4/26