تازه های اخبار تازه های اخبار

سومین گردهمایی معاونین شعب با حضور مسیولین و معاونین شعب تابعه در محل مدیریت شعب استان قزوین برگزارشد.

نداف فهمیده : بیش از 50درصد جمعیت استان قزوین از تسهیلات بانک مسکن برای خانه دارشدن منتفع شده اند
در این گردهمایی اسداله نداف فهمیده –مدیراستان-با اشاره به سرمایه های مادی و انسانی موجود در سازمان افزود سرمایه های مذکور د رکنار هم باعث می شود تا اهداف مورد نظر سازمان محقق شده و با ایجاد یک هم افزایی ، استراتژی مورد نظر برای نیل به اهداف سازمانی تدوین شود.
نداف فهمیده با اشاره به اینکه بیش از 50درصد جمعیت استان قزوین از تسهیلات بانک برای خانه دارشدن منتفع شده اند اظهار داشت این آمار نشاندهنده وجود ظرفیتها وپتانسیلهای بالقوه استان است که بایستی به نحو مطلوب از آن استفاده و نسبت به جذب منابع این مشتریان تلاش نمود.
مدیر استان با تاکید بر نحوه مطلوب رفتار کارکنان اظهارداشت موفقیت هرشعبه ای در مرحله اول بستگی به نحوه رفتار کارکنان پشت باجه دارد.
وی افزود با توجه به اینکه نگاه مشتریان بانک در لحظه ورودشان متوجه متصدیان و کارکنان صف خواهد بود بنابراین باید همکاران از دانش بانکی مناسبی برخوردارباشند تا بتوانند مشتریان را به نحو احسن راهنمایی کنند.
نداف با اشاره به اینکه در دنیای رقابتی امروز کمتر سازمان ونهاد خدماتی را می توان یافت که برای تجهیز بهینه منابع خود به بازاریابی متکی نباشند افزود حفظ مشتریان در بازاریابی رابطه مند تجلی پیدامی کند چرا که تعامل و حفظ مشتریان هدف و وفادار در گرو درج نهادن به آنها و ارایه خدمات با کیفیت و رفع نیازهای آنان بستگی دارد.
وی جذب منابع مسکن مهر و شرکتهای مرتبط با آنها را راهکار و فرصت مناسبی برای بانک دانست و تصریح کرد روسای و معاونین شعب بایستی با همکاری سایر کارکنان وظایف خود را در جذب این منابع به نحو شایسته ای انجام دهند.
نداف فهمیده با تاکید بر اهمیت وصول مطالبات معوق خواستار پیگیری پرونده های مشکوک الوصول – سررسید گذشته و معوق شد.
در خاتمه مدیراستان ضمن تشریح آمار عملکرد مدیریت در پایان آبانماه توصیه های لازم جهت رسیدن به اهداف تعیین شده و توسعه بانکداری الکترونیک تا پایان سال را برای هریک از شعب بیان نمود.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4