تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید مدیر شعب استان قزوین از شعب تابعه

در جریان بازدید مسیولین مدیریت شعب استان قزوین از شعب تابعه ، سید اصغر حسینی مدیر شعب استان قزوین خطاب به مسیولین وکارکنان شعب اظهار داشت پاسخ به انتظارات مشتریان و ارایه خدمات با کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن به آنها از رسالتهای مهم کارکنان بانک مسکن است و برای تحقق اهداف شاخص های ارزیابی عملکرد، برنامه ریزی هماهنگی ،نظارت ،کنترل و سخت کوشی تک تک همکاران لازم و ضروری است.

حسینی افزود باتوجه به محصولات وخدمات ارزنده ای که بانک مسکن به مشتریان ارایه می دهد باید از این فرصت استفاده وبا اتخاذ استراتژی و برنامه ریزی مناسب ، در مسیر جذب منابع تهدیدهای پیش رو را به فرصت تبدیل  نماییم .

وی با تاکید بر جذب منابع مالی خرد  اظهار داشت منابع خرد از ماندگاری بیشتری برخوردار خواهد بود وشعب باید در این زمینه  در بخش بازاریابی برنامه ریزی مناسبی داشته باشند تا منابع ارزان قیمت وبا ریسک کمتر جذب بانک نمایند.

مدیر شعب استان قزوین با تاکید بر تمرکز مسیولین شعب بر وصول مطالبات  اظهار داشت با توجه به اهمیت وصول مطالبات در سال جاری باید  برای این حوزه ، برنامه خاص و نو داشته باشیم وبا استفاده از تمام ظرفیتهای موجود در جهت وصول مطالبات  وتحقق اهداف این بخش حرکت نماییم.

حسینی  تعامل ومشارکت کارکنان را در جهت دستیابی به اهداف بانک بسیار مهم دانست وتصریح کرد اگر درانجام هر کاری تعامل، همفکری ومشارکت نباشد نمی توان به هدف مورد نظردست یافت بنابراین همه کارکنان باید این موارد را سرلوحه کارهای خود قرار داده وبا نگرش مثبت در مسیر دستیابی به اهداف تلاش نمایند.

 

آخرین بروزرسانی 1398/12/11