تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از برندگان جوایزسی ونهمین دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن استان قزوین

مراسم اهدای جوایزسی ونهمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز

با حضور مدیر شعب ،معاون اجرایی ،معاون مالی وفناوری و روسای دوایر مدیریت شعب بانک مسکن استان قزوین وبرخی ازمشتریان این بانک مراسم تجلیل ازبرندگان جوایز سی ونهمین مرحله قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه در محل سالن همایش این مدیریت برگزار شد.

سید اصغر حسینی مدیرشعب بانک مسکن استان قزوین دراین مراسم با بیان این مطلب که بانک مسکن دراستان قزوین با پرداخت تسهیلات در بخش مسکن شامل: خرید و ساخت به متقاضیان، نقش مهمی در تامین مسکن مردم استان ایفا نموده است؛ بیان داشت بانک مسکن به عنوان تنهابانک تخصصی بخش مسکن درجهت تامین مالی این بخش برای اقشارمختلف جامعه وبه ویژه نیازمندان متمرکزشده است.

وی افزود این بانک در استان قزوین با پرداخت بیش از 31 هزار میلیارد ریال  رتبه نخست پرداخت تسهیلات را در بین بانکهای استان به خود اختصاص داده است که این مبلغ پرداخت تسهیلات برابر با مانده تسهیلات 4بانک بزرگ استان میباشد .

حسینی  با اشاره به اهمیت نقش تولید مسکن در اقتصاد کشور اظهارداشت بخش مسکن به دلیل ارتباط پیشین وپسین قوی با سایر بخشهای اقتصادی نقش اساسی دررشد اقتصاد داردو می تواند به عنوان موتوررشد و توسعه در اقتصادکشور عمل  نماید.

وی در ادامه سخناش با اشاره  به جمع تسهیلات پرداختی توسط مدیریت شعب بانک مسکن استان در 6 ماهه‌ی نخست امسال را 1 هزار و 552 میلیارد و 234 میلیون ریال اعلام و اضافه کرد: این تسهیلات در بخش‌های مختلف پرداخت شده که از جمله آنها می‌توان به تسهیلات مشارکت مدنی به مبلغ 114 میلیارد و 708 میلیون ریال در قالب 109 فقره پرونده اشاره کرد.

این مسیول ادامه داد: در 6 ماهه‌‌ی نخست سال جاری همچنین در بخش وام قرض‌الحسنه مبلغ 122 میلیارد و 440 میلیون ریال در قالب 414 فقره پرونده و در بخش تسهیلات جعاله مبلغ 396 میلیارد و 104 میلیون ریال در قالب 2 هزار و 58 فقره پرونده و در بخش خرید مسکن مبلغ 794 میلیارد ریال در قالب 1 هزار و 701 فقره پرونده  ودر بخش های خودرو ومرابحه نیز 94میلیاردو 980 میلیون ریال در قالب 122 فقره پرونده طی 6 ماهه‌ی نخست سال جاری تسهیلات پرداخت شده است.

 مدیر شعب استان قزوین ارایه متنوع ترین و به روز ترین خدمات بانکی به اقشار مختلف جامعه را از افتخارات بانک مسکن عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود با حمایتهای بی دریغ مشتریانی که با اندوخته های ارزشمند خویش نزد این بانک فرصت مناسبی را جهت جمع آوری منابع قرض الحسنه فراهم می آورند بتوان با تزریق این منابع در بخشهای مختلف جامعه علاوه بر اشتغال و ازدواج در بخشهای صنعت و تولید و همچنین پیشرفت و اعتلای استان قزوین اقدامات چشمگیری صورت داد.

وی افزود بهترین راه حل برای یاری رساندن به اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه که به نوعی از مشکلات کمبود در آمد و نبود شغل مناسب رنج می برند منابع قرض الحسنه ای است که می توان با استفاده از آن به یاری آنها شتافت.

حسینی افزود اگر ما می خواهیم جامعه ای سالم و عاری از ناهنجاری ها ی اجتماعی داشته باشیم باید علاوه بر مشارکت حد اکثری در افتتاح حساب های قرض الحسنه ، مبلغان خوبی نیز در این راه باشیم.

وی با اشاره به ضرورت گسترش فرهنگ قرض الحسنه برای کمک به نیازمندان گفت: کسانی که در کار خیر و خداپسندانه یعنی سپرده گذاری قرض الحسنه و بدون کسب سود مشارکت فعال دارند، با شرکت در این امر خیر، علاوه براینکه کسب رضای خداوند متعادل، آرامش روحی و احساس تعلق به مردم و رفع مشکلات و نیازهای خانواده ها و افراد نیازمند را  برای خود و خانواده به ارمغان آورده اند ، با این فعالیت انسان دوستانه دعای خیر مردم را نیزبه همراه دارند

شایان ذکر است در ادامه این مراسم برندگان خوش شانس سی ونهمین دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن استان قزوین ضمن قدردانی از مدیران و کارکنان خدوم بانک مسکن  این مراسم را فرصتی مناسب برای ترویج سنت بسیار خوب قرض الحسنه عنوان کردند و ابراز امیدواری نمودند با واریز مبالغی هر چند ناچیز مشتریان در حسابهای قرض الحسنه و پرداخت آن بصورت وام قرض الحسنه به نیازمندان توسط بانک مسکن ، سنت دیرینه و مبارک قرض الحسنه در کشور همچنان تداوم یابد.  

گفتنی است در پایان این مراسم مدیرشعب بانک مسکن استان قزوین ضمن اهدای لوح وقدردانی از برندگان حاضر در این مراسم بعنوان مشتریان ویژه و ارزشمند بانک مسکن از تمامی کسانی که بانک مسکن را بعنوان بانک خویش برگزیده و نسبت به نگهداری حسابهای خویش نزد این بانک اقدام می نمایند تشکر و قدردانی نمود .

آخرین بروزرسانی 1398/7/28