تازه های اخبار تازه های اخبار

با کاهش هزینه ها وقیمت تمام شده پول ، افزایش سود آوری بانک را فراهم نماییم

گردهمایی روسای شعب با حضور مسیولین وروسای شعب ودوایر مدیریت شعب استان قزوین به منظور بررسی وبهبود عملکرد شعب جهت تحقق اهداف در محل سالن همایش مدیریت برگزار شد.

به گزارش مدیریت شعب استان قزوین سید اصغر حسینی مدیرشعب استان قزوین با بیان اهمیت تحقق اهداف تعیین شده در بخش های مختلف اظهار داشت در سال جاری به دلیل شرایط خاص اقتصادی حاکم برجامعه سال بسیار سختی از حیث جذب منابع مواجه هستیم وامیدواریم با توجه به بهبود اقتصاد کشور ورونق کسب وکار و با تلاش وهمدلی بیشتر کارکنان صف وستاد اهداف مورد نظردر این بخش محقق گردد.

وی افزود بیش از 10 درصد منابع مدیریت قزوین در صندوق پس انداز مسکن یکم متمرکزمی باشد واز این حیث در بین مدیریتهای کشور رتبه دوم را به خود اختصاص داده ایم که با افزایش قیمت مسکن وکاهش قدرت خرید بخش تقاضا شاهد خروج بیش از 500 میلیارد ریال از این منابع از اواسط سال 97 تا کنون بودیم واین امرباعث شد شعب در تحقق اهداف جذب منابع با چالش  جدی مواجه شوند.

حسینی با اشاره به نرخ 18درصدی تسهیلات بانک افزود یکی از سیاستهای مهم بانک در سال جاری افزایش بهره وری می باشد وباید برای تحقق این امر به دنبال منابع ارزان قیمت باشیم تا بتوانیم ضمن کاهش هزینه ها وقیمت تمام شده پول ، افزایش سود آوری بانک را فراهم نماییم.

مدیرشعب استان قزوین ضمن ابراز خرسندی از افزایش سرمایه بانک به میزان 50 هزار میلیارد ریال تصریح کرد امیدواریم  شاهد اثرات مثبتی در بهبود عملکرد وتحقق اهداف بانک باشیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت وصول مطالبات  اظهار داشت در سال جاری با تلاش همه کارکنان صف وستاد توانستیم عملکرد خوبی دراین بخش داشته باشیم به گونه ای که در شاخص های  کاهش مانده مطالبات در عقود مشارکتی ، وصول نقدی وتعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر به ترتیب 82  و83و103 درصد اهداف را درمقطع پایان مرداد ماه سال جاری محقق نماییم وامیدواریم  تا پایان سال این روند با سرعت بیشتری ادامه یابد.

حسینی با اشاره به طرح میثاق واهمیت اطلاع رسانی آن به مشتریان اظهار داشت این طرح  شرایط بسیار خوبی را برای شعب فراهم نموده تا بتوانند با استفاده حداکثری از فرصت به وجود آمده مطالبات خود را تعیین تکلیف نمایند و تحقق این امر مستلزم عزم جدی همه کارکنان  است.

در ادامه این گردهمایی کارشناسان وروسای شعب با بحث وتبادل نظر نقطه نظرات وپیشنهادات خود را جهت بهبود عملکرد وتحقق اهداف بیان نمودند.

آخرین بروزرسانی 1398/7/10