تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید از مسکن مهر شهرک مهرگان

مرتضی روزبه استاندارقزوین با حضور سید اصغر حسینی – مدیرشعب استان - و جمعی از مسوولان استانی در بازدید از ناحیه شهری مهرگان که بزرگترین مجموعه مسکن مهراستان قزوین در آن در دست ساخت است ضمن ابراز رضایت از روند اجرای پروژه از بانک مسکن به دلیل پرداخت تسهیلات مسکن مهر قدردانی کرد .
روزبه با اشاره به فعالیت بانک مسکن وسایردستگاههای ذیربط، در اجرای طرح مسکن مهر شهرک مهرگان عنوان کرد: هر چند با توجه به بزرگی و عظمت شهرک مهرگان نیازمند خدمات گسترده ای هستیم اما تاکنون خدمات بسیار خوبی به این شهرک داده شده که برخی خدمات باید تسریع شود.
استاندار قزوین گفت: طرح مسکن مهر در استان قزوین خانه دار شدن همه افراد جامعه را به دنبال خواهد داشت و بهترین فرصت برای افرادکم درآمد می باشد.
استاندارقزوین با بیان اینکه تعداد افرادی که واحدهای مسکن مهر به آنان واگذار شده در حال افزایش است، یادآور شد: این واگذاری ها هم اکنون شتاب گرفته و به ترتیب بیشتر می شود که همین امر لزوم راه اندازی هرچه سریع تر مراکزی مانند مدارس،درمانگاه ها،و دیگر مجموعه های خدماتی را ایجاب می کند.
وی بیان کرد: ناحیه شهری مهرگان بزودی به یکی از بهترین مناطق مسکونی استان تبدیل خواهد شد و ما هم تلاش می کنیم به فراخور نیازهای ساکنان بتدریج خدمات مناسب از جمله استقرار دفاتر برخی ادارات را ایجاد کنیم.
سیداصغر حسینی –مدیرشعب استان- در حاشیه بازدید از طرح مسکن مهر ناحیه شهری مهرگان اظهار کرد: بانک مسکن این استان از سال 86 تاکنون برای ساخت حدود 54 هزار واحد مسکونی در نقاط مختلف استان قزوین افزون بر 10 هزار و 546 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.
وی با بیان اینکه این تسهیلات مربوط به ساخت مسکن در بخش‌های مسکن مهر شهری، روستایی و بافت فرسوده به متقاضیان اعطا شده است، افزود: در بخش مسکن مهر شهری برای ساخت 45 هزار و 722 واحد مسکونی مبلغ سه هزار و 814 میلیارد ریال اعتبار در قالب تسهیلات صرف شده است.
مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین تسهیلات حوزه متبوع خود را در بخش مسکن روستایی افزون بر 535 میلیارد ریال برای هفت هزار و 255 واحد مسکونی اعلام کرد و ادامه داد: در بافت فرسوده نیز متقاضیان برای ساخت یک هزار و 550 واحد مسکونی به مبلغ 222 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده‌اند.
مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: تاکنون 10 هزار و 546 میلیارد ریال تسهیلات مسکن به 54 هزار و 758 واحد پرداخت شده است.
سید اصغر حسینی در این بازدید گفت از زمان آغاز طرح مسکن مهر تاکنون توسط شعب بانک مسکن در استان تسهیلات اعتباری در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت و زیر 25 هزار نفر پرداخت شده است.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24