تازه های اخبار تازه های اخبار

حسینی - مدیر استان -همه همکاران باید با مشارکت وتلاش همه جانبه در راستای تحقق اهداف جذب منابع اقدام نمایند.

گردهمایی روسای شعب با حضور مسیولین مدیریت وروسای دوایر وشعب تابعه در محل سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.
در این گردهمایی سید اصغر حسینی – مدیراستان - طی سخنانی با بیان حساسیت جذب منابع تصریح کرد با توجه به تنوع محصولات و افزایش مزیتهای رقابتی بانک نسبت به سایر بانکها در مقایسه با ماههای گذشته ، همه همکاران باید با مشارکت وتلاش همه جانبه در راستای تحقق اهداف جذب منابع اقدام نمایند.
وی افزود براساس مستندات موجود اداره کل طرح وبرنامه، بانک مسکن نسبت به سایر بانکها بهترین محصولات را داراست بنابراین باید بتوانیم با بازاریابی موثر از این فرصت ، نهایت استفاده را ببریم .
مدیراستان افزود اکنون شرایط به گونه ای است که با توجه به ابزار های جدیدی که در دست داریم می توانیم با برنامه ریزی مطلوب اهداف خود را در بخش جذب منابع محقق سازیم .
حسینی خاطر نشان کرد افرادی را که قبلا جهت بازاریابی به آنها مراجعه شده وبه دلیل برآورده نشدن خواسته هایشان جذب بانک نشده اند اکنون فرصت مناسبی است تا با بازاریابی مجدد آنها را به جمع مشتریان بانک اضافه نمود.
وی گفت با توجه به تنوع محصولات وجذابیت سپرده بهمن و طلوع با نرخ سود 23% وسپرده ممتاز سبد محصولات بانک کامل شده است وباید روسای شعب با تشکیل جلسه در شعب، همکاران زیرمجموعه خود را از سپرده های بانک آگاه تا به مشتریان اطلاع رسانی نمایند.
مدیراستان افزود قیمت تمام شده محصولات مدیریت قزوین بالا است که باید با جذب منابع ارزان قیمت، آن را کاهش دهیم.
حسینی با تاکید براهمیت فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر تاکید کرد پرداخت باقی مانده تسهیلات در بخش مسکن مهر منوط به وصولی های تسهیلات پرداخت شده در این بخش خواهد بود وبنابراین تمام کارکنان با مشارکت وهمدلی در این امر مهم تلاش نمایند.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24