تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید از شعب مدیریت استان قزوین توسط مدیراستان

سید اصغر حسینی –مدیراستان - با حضوردرشعب تابعه ضمن تبریک سال نو وقدردانی از زحمات کارکنان در جریان نظرات و پیشنهادهای آنان وآخرین وضعیت عملکرد شعب قرار گرفت
سید اصغر حسینی –مدیراستان - با حضوردرشعب تابعه ضمن تبریک سال نو وقدردانی از زحمات کارکنان در جریان نظرات و پیشنهادهای آنان وآخرین وضعیت عملکرد شعب قرار گرفت  
حسینی در جریان این بازدید ، از شعب فلسطین شرقی ، بلوار امام خمینی ،شهیدبابایی وآزادگان قزوین که عملکردی موفق در بخش جذب منابع داشتند، با اهدای لوح تقدیر از زحمات کلیه کارکنان این شعب قدردانی کرد.
مدیراستان طی سخنانی با اشاره به اینکه برنامه بازدید از شعب در دستور کار قرار دارد خاطر نشان کرد : این بازدیدها نقش موثری در پیشرفت و تعالی بانک دارد و باعث آشنایی بیشتر با فعالیت ها و نحوه عملکرد شعب می شود.
وی افزوداین بازدید ها دارای نفع دو طرفه است از یک طرف مدیریت از وضعیت شعب ، همکاران ،کمبودها و مشکلات آگاه می شوند که این آگاهی در تصمیم گیری ها بسیار موثر است چرا که بطور عینی مسایل و مشکلات لمس می شود و از طرف دیگر کارکنان با طرح مشکلات و نیازهای خود می توانند بطور مستقیم ایده های خود را به مدیران منتقل نمایند.
حسینی در ادامه گفت با توجه به وجود محصولات ویژه ومنحصر بفرد نسبت به سایر بانکها وتوانمندیهای همکاران شایسته است تا با استفاده از ظرفیتهای موجود کلیه شعب از ابتدای سال جاری به نحوی در بخش جذب منابع ووصول مطالبات برنامه ریزی نمایند که با بهر ه گیری از مشارکت جمعی، تیم سازی و کار گروهی موجب افزایش منابع وکاهش مطالبات معوق ،سررسید گذشته ومشکوک الوصول را فرآهم نموده تا ضمن دستیابی به اهداف ابلاغی ، تعالی بانک را نیز فرآهم نماید.
مدیراستان در خاتمه با اشاره به اهمیت توسعه بانکداری الکترونیک وفروش اقساطی واحدهای مسکن مهر خواستار تلاش بیشتر همه کارکنان در این دو بخش شد.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24