تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیراستان با نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی

سید اصغر حسینی – مدیراستان – به همراه معاون مالی وفناوری وکارشناس بازاریابی با سید مرتضی حسینی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
سید مرتضی حسینی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، ضمن تقدیر از بانک مسکن به عنوان یکی از بانکهای موفق استان در زمینه های ایجاد اشتغال ، فراهم نمودن تسهیلات لازم برای اقشار مختلف جامعه در بخش مسکن به ویژه طرح مسکن مهر دراستان ،اظهارداشتندبانکها اصلی ترین حامیان ایجاد اشتغال در استان هستندوچنانچه تسهیلات بانکها درست و به موقع صرف کارهای تولیدی گردد قطعا جامعه ای با درصد بسیار پایین بی کاری خواهیم داشت که عملکرد بانک مسکن دراین بخش ستودنی است.
سید اصغر حسینی –مدیراستان – نیز با ارایه گزارشی از عملکرد و خدمات بانک مسکن دراستان اظهار داشت بانک مسکن استان همواره با سرمایه توانمند نیروی انسانی فعال و با بیش از 75 سال تجربه توانسته است به عنوان بانکی فعال و پویا در عرصه بانکداری اسلامی بدرخشد .
وی افزود بانک مسکن به عنوان بانک تخصصی با پرداخت بیش از 22 هزار میلیاردریال تسهیلات و هدایت صحیح منابع ونظارت صحیح بر آن در حوزه مسکن توانسته است نقش بسیار مهمی در خانه دار کردن اقشار مختلف جامعه وکمک به اقتصاد واشتغالزایی دراستان ایفا نماید که امیدواریم با حمایت ویاری مقامات استان از بانک ، درجهت شکوفایی اقتصاد استان بیش از پیش تلاش نماییم.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24