تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیراستان با شهردار قزوین

سید اصغر حسینی -مدیراستان- به همراه معاون اجرایی ، رییس شعبه مرکزی قزوین وکارشناس بازاریابی در محل دفتر شهردار قزوین با وی دیدار کردند.
در این دیدار سید اصغر حسینی –مدیراستان- با ارایه گزارشی از عملکرد بانک مسکن در استان اظهارداشت بانک مسکن در استان قزوین با پرداخت بیش از 22 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش مسکن رتبه نخست را از این حیث در بین بانکهای استان به خود اختصاص داده است که این امر مبین نقش بسیار مهم بانک مسکن در شکوفایی اقتصاد استان است.
وی افزود با توجه به ارتباط تنگاتنگ فعایت بانک مسکن وشهرداری در حوزه مسکن خاطرنشان کرد همکاری بانک وشهرداری علاوه بر توسعه فعالیتهای دوجانبه منجر به رونق بخش مسکن و اقتصاد استان میشود .
حسینی با اشاره به لزوم هدایت سرمایه هاو نقدینگی سرگردان جامعه به سوی شبکه بانکی این امر را گامی مهم در زمینه کمک به ایجاد اشتغال و توسعه پایدار برشمرد وبر افزایش همکاریها وتعاملات فی مابین بانک مسکن وشهرداری تاکید کرد.
در این دیدار مهندس نصرتی شهردار قزوین نیز با ابراز خرسندی از فعالیت های بانک مسکن در راستای خدمت رسانی امور بانکی گفت: بانک مسکن به عنوان یکی از بانکهای عامه پسند در جلب رضایت مشتریان اهتمام داشته و خدمات قابل توجهی را به عموم ارایه می دهد.
وی درادامه ضمن قدردانی از تلاش کارکنان بانک مسکن اظهار داشت فعالیت بانک مسکن دراستان عامل مهم واساسی در جهت توسعه وآبادانی شهر است و امیدواریم با افزایش تعاملات دوجانبه توسعه وآبادانی شهررا بیش از پیش شاهد باشیم.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24