تازه های اخبار تازه های اخبار

-

نشست مسیولین مدیریت شعب استان قزوین با رییس واعضای انجمن انبوه سازان

نشست مسیولین مدیریت شعب استان قزوین با رییس واعضای انجمن انبوه سازان به منظور افزایش همکاریهای دوجانبه در محل سالن جلسات مدیریت شعب استان قزوین برگزار شد.

در این نشست که با حضور سید اصغر حسینی مدیرشعب ، عیسی قلیچ خانی معاون اجرایی رییس دایره اعتباری ورییس دایره ارتباطات وبازاریابی مدیریت شعب استان قزوین برگزارشد سید اصغر حسینی مدیرشعب استان قزوین با بیان نقش واهمیت همکاریهای دوجانبه بانک مسکن وانجمن انبوه سازان در رونق بخش مسکن اظهار داشت در سال جاری رویکرد جدید بانک حمایت از فعالان وسازندگان حرفه ای بخش مسکن است وبانک با توجه به خواسته ها ونیازهای فعالین حرفه ای بخش مسکن سیاستهای اعتباری در قالب بانکداری  خرد ، شرکتی وسرمایه گذاری  جهت حمایت از سازندگان حرفه ای به شعب ابلاغ نموده است.

وی افزود با توجه به این رویکرد انتظار می رود سازندگان حرفه ای فعال در استان قزوین با افزایش همکاریهای خود با بانک مسکن از مزایای بسیار خوب این سیاستها که مختص این سازندگان در نظر گرفته شده است استفاده لازم را ببرند واین امر می تواند با تمرکز منابع مالی آنها در بانک تقویت شود.

حسینی اظهار داشت باتوجه به اهمیت رونق بخش مسکن ونقش آن در رشد اقتصادی کشور خاطر نشان کرد اگر فعالین حرفه ای واعضای انجمن انبوه سازان،  بانک مسکن را به عنوان بانک عامل در مراودات مالی خود انتخاب نمایند ما می توانیم براساس سیاستهای اعتباری جدید در تامین مالی پرو‍ژه های مهم استان به فعالین حرفه ای بخش مسکن کمک شایانی نماییم وما امیدواریم این امر به زودی در استان اتفاق بیفتد.

وی با تاکید بر انعقاد تفاهم نامه دوجانبه  تصریح کرد با انعقاد این تفاهم نامه می توانیم ضمن افزایش تعاملات فی مابین در جهت پیشبرد اهداف مورد نظر و رونق بخش مسکن حرکت نماییم.

 

عیسی قلیچ خانی معاون اجرایی مدیریت نیز اظهار داشت یکی از اصول مورد انتظار بانک مسکن از فعالان ساختمانی تعامل دو طرفه بین بانک و انبوه سازان، افزایش مراودات مالی مطلوب با بانک مسکن و انتخاب این بانک به عنوان بانک مرجع برای گردش حساب­ بانکی است که در صورت تحقق آن، مسیر پرداخت تسهیلات مسکن به دلیل تقویت منابع ناشی از سپرده گذاری و رسوب منابع، هموار خواهد شد.

قلیچ خانی افزود آن دسته از انبوه ­سازانی که به عنوان مشتری ویژه بانک مسکن باشند می­ توانند از تسهیلات با سقف بیشتر و همچنین خدمات دیگر بانک در قالب بانکداری خرد شرکتی وسرمایه گذاری بهره مند شوند.

عبدالصمد سلطانیه رییس انجمن انبوه سازان ضمن ابراز خرسندی از سیاستهای اعتباری سال جاری بانک مسکن اظهار داشت رویکرد جدید بانک مسکن منجر به این خواهد شد که افرادی که بصورت حرفه ای در بخش مسکن فعالیت می کنند تقویت شده وضمن افزایش بهره وری کیفیت ساخت مسکن نیز افزایش یابد.

رییس انجمن انبوه سازان یکی از مهمترین دغدغه  انجمن انبوه سازان را ثبات سیستهای اعتباری بانک برشمرد و اظهارداشت اعضای انجمن با ثبات این سیاستها می توانند برنامه ریزی مناسبی برای تعریف واجرای پروژه های خود داشته باشندوامیدواریم با رویکرد جدید بانک این امر محقق گردد.

وی خاطر نشان کرد باانعقاد تفاهم نامه و افزایش همکاریهای فعالین وسازندگان حرفه ای با بانک مسکن شاهد تقویت روابط دوجانبه و رونق بخش مسکن در استان قزوین باشیم.

در ادامه قدیر کلهر رییس دایره اعتباری مدیریت سیاستهای اعتباری سال جاری را در قالب بانکداری خرد،شرکتی وسرمایه گذاری برای اعضای انجمن انبوه سازان تشریح نمود.

 

آخرین بروزرسانی 1398/4/10