تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیریت قزوین در بخش کارایی در بین مدیریتهای بانک مسکن کشور رتبه دوم را کسب کرد .

همایش روسا ، معاونین و پایوران شعب

همایش روسا ، معاونین وپایوران شعب مدیریت قزوین با حضور مسیولین مدیریت ، روسا ، معاونین و پایوران شعب و همچنین روسای دوایر ستاد مدیریت در محل سالن همایش به منظور تقدیر از شعب موفق در ارزیابی عملکرد شش ماهه ابتدای سال جاری برگزار شد.

در این همایش سید اصغر حسینی – مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین –  اظهار داشت مدیریت قزوین توانست در ارزیابی عملکرد شش ماهه نخست سال جاری در بین مدیریتهای کشور رتبه نهم ودر بین مدیریتها هم درجه  رتبه اول را کسب نماید واین موفقیت مرهون تلاش ، همدلی ومشارکت جمعی همه کارکنان صف وستاد می باشد وامیدواریم که در ارزیابی عملکرد پایان سال شاهد ارتقای رتبه مدیریت باشیم .

وی افزود در 7 دوره که ارزیابی عملکرد مدیریتها برگزار شده است مدیریت قزوین  توانسته است در 5 دوره  در منطقه سبز قرار گیرد به گونه ای که در بخش کارایی در بین مدیریتهای کشور رتبه دوم  را به خود اختصاص داده است وانتظار میرود با همت  وتلاش همه کارکنان این روند روبه رشد همچنان ادامه داشته باشد.

وی با تاکید بر رشد متوازن شعب در تمام بخشها اظهار داشت  اکثر شعبی که در ارزیابی عملکرد درمنطقه سبز قرار دارند همواره عملکرد مطلوب آنها استمرار داشته وکمتر با چالش مواجه شده اند ولی برخی از شعبی که  در این زمینه ناموفق  بوده اند باید مشکلات خود را شناسایی وبه دور از روزمرگی  نسبت به بهبود عملکرد خود اقدام نمایند.

حسینی  نظارت بر امور جاری شعب توسط روسای شعب را بسیار مهم برشمرد وتصریح کرد  اگر مسیولین شعب اطلاع از ترکیب منابع و اشراف کامل به بخشنامه ها نداشته باشد نمی تواند برنامه ریزی لازم جهت موفقیت شعبه داشته باشد بنابراین  لازمه موفقیت هرشعبه اشراف کامل رییس شعبه به موارد نظارتی وکنترل آمار منابع ومصارف شعبه است.

مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین خاطر نشان کرد ابزار  مهم همه کارکنان برای انجام وظایف محوله تسلط واشراف کامل به بخشنامه است  که اهتمام ویژه همه کارکنان به این موضوع مهم می تواندضمن کاهش اشتباهات کارکنان در انجام امور محوله موجبات افزایش رضایت مندی مشتریان را فراهم نماید .

سید اصغر حسینی با تاکید بر وصول اقساط معوق اظهار داشت در شش ماهه ابتدای سال جاری  مبلغ  جذب منابع مدیریت قزوین بیش از 3000 میلیارد ریال بود که از این مبلغ  نزدیک به 2000 میلیارد ریال از محل وصولی مطالبات محقق شده است واین  آمار نشان دهنده اهمیت پیگیری وصول مطالبات در بانک  می باشد .

وی در ادامه با اشاره به سند راهبردی بانک مسکن وتشریح این سند اظهار داشت براساس سند چشم انداز کشور اولویت دولت وبانک تامین مالی بخش مسکن است که شکل دهی پایدار رونق بخش مسکن  وسیاستهایی که در این بخش ابلاغ می شود از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد وهمه باید در راستای تحقق این سند راهبردی تلاش نمایند.

عیسی قلیچ خانی – معاون اجرایی مدیریت شعب استان قزوین نیز طی سخنانی با تاکید بر نظارت وکنترل امورجاری شعب توسط  روسای شعب تصریح کرد برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در شعب روسای شعب باید به موارد نظارتی  اهتمام ویژه داشته باشند وتسلط  کامل به بخشامه ها را در اولویت کاری  خود قرار دهند.

وی با تاکید بر توجه مسیولین شعب به آراستگی ونظم بصری شعب اظهار داشت  حفظ نظم بصری شعب از اهمیت ویژه ای برای جذب مشتری  برخوردار است  که باید به آن توجه کافی داشت .

قلیچ خانی  اظهار داشت  کیفیت تبلیغات با خدماتی که ارایه می دهیم باید هماهنگ وهمسو باشد واگر این چنین نباشد اعتماد مشتریان به بانک را از دست خواهیم داد بنابراین باید با نگاه ویژه به این موضوع به گونه ای عمل کنیم تا موجب افزایش رضایتمندی مشتریان را در زمان ارایه خدمات بانک به آنها فراهم نماییم.

وی با تاکید بر تلاش همه کارکنان صف وستاد جهت جذب منابع خاطر نشان کرد با توجه به  برنامه ریزی صورت گرفته در این بخش  ازابتدای سال تا کنون شاهد رشد منابع بودیم که انتظار میرود با همفکری ومشارکت جمعی بتوانیم اهداف تعیین شده را محقق نماییم.

قلیچ خانی اظهارداشت عملکرد  شعب بطور مستمر در حال رصد می باشد و ازشعبی که  عملکرد مطلوب  داشته باشند به نحو شایسته ای تقدیر بعمل خواهد آمد .

معاون مالی وفناوری – نیز در این همایش  با  اشاره به اهمیت  بازاریابی محصولات بانک  از طریق به کارگیری  دستگاههای کارت خوان  تصریح کرد هر دستگاه کارتخوان می تواند به عنوان یک شعبه در سطح شهر فعالیت نماید واگر بازاریابی مناسبی برای استقرار این دستگاهها صورت پذیرد می توانیم منابع خوبی را جذب نماییم .

وی  اظهار داشت توجه شعب به توسعه وترویج بانکداری الکترونیک منجر به افزایش بهره وری و تسهیل در امور جاری بانک خواهد شد که همه کارکنان باید  به این امر مهم اهتمام ویژه داشته باشند .

سید جلال الدین حسینی – مسیول دفتر حراست مدیریت قزوین نیز طی سخنانی  با بیان اهمیت امنیت موجود در کشور اظهارداشت این امنیت مرهون جانفشانیهای سربازان گمنام امام زمان (عج) می باشد وهمه ما باید از این نعمت بزرگ در جهت رشد وشکوفایی اقتصاد کشور استفاده نماییم.

وی ضمن تشکر از همه کارکنان صف وستاد جهت کسب موفقیت در ارزیابی عملکرد  وقرار گرفتن مدیریت در منطقه سبز اظهار داشت کسب رتبه نهم در بین مدیریتهای کشور وکسب رتبه اول در بین مدیریتهای هم درجه مرهون  تلاش همه کارکنان می باشد .

مسیول دفتر حراست افزود اگر برخی شعب نتوانستند توفیقی در ارزیابی عملکرد کسب کنند باید روسای شعب عملکرد خود را آسیب شناسی نمایند وبا برطرف کردن نقاط ضعف خود ، در ارزیابی عملکرد آتی  به اهداف مورد نظر دست یابند.

 وی با تاکید بر رشد متوازن همه شعب در بخش های مختلف اظهار داشت شعبی موفق هستند که همواره رشد منطقی داشته باشند  وبصورت مستمر بتوانند جایگاه خود را ارتقای دهند.

در پایان این مراسم از شعب موفق در ارزیابی عملکرد شش ماهه نخست سالجاری با اهدای لوح وهدایا تقدیر بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1396/8/27