تازه های اخبار تازه های اخبار

طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج در شعب بانک مسکن استان قزوین

طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج

سید اصغر حسینی مدیرشعب بانک مسکن استان قزوین با ارایه توضیحاتی درباره چگونگی پرداخت تسهیلات ازدواج در فاصله مرداد تا شهریور سال جاری تاکید کرد که متقاضیان زمان مراجعه به شعب، تکمیل مدارک را به دقت مورد توجه قرار دهند.

وی افزودبراین اساس ۱۱ بانک از جمله بانک مسکن با انعقاد تفاهمی با بانک مرکزی طرح اعطای فوری وام ازدواج را اجرا خواهند کرد.

بنابراین متقاضیان وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی می‌توانند تاپایان شهریور ماه برای دریافت تسهیلات ازدواج اقدام کرده و در کنار تمامی بانک‌های حاضر در سامانه وام ازدواج از این ۱۱ بانک که در طرح ویژه حضور دارند برای دریافت وام خود اقدام کنند.

مدیرشعب بانک مسکن استان قزوین تاکید کرد متقاضیان باید بعد از تعیین شعبه حداکثر بعد از ۱۲ روز کاری به شعب مراجعه کرده و حداکثر بعد از یک ماه  از مراجعه به شعبه برای تکمیل مدارک خود اقدام کنند. این در حالی است که اگر برای تکمیل مدارک اقدامات لازم را انجام ندهند، احتمال موفقیت طرح و البته متقاضیان دریافت وام ازدواج کمتر خواهد بود، از این رو برای به ثمر رسیدن طرح ضربتی وام ازدواج همکاری متقاضیان قابل اهمیت است.

حسینی افزود همچنین برای پرداخت این تسهیلات اولویت‌ بندی‌هایی انجام شده که براساس آن افرادی که در سامانه ازدواج از قبل ثبت نام کرده اند و در دوره انتظار میباشند در اولویت  قرار خواهند گرفت. بعد از این افراد ، سایر متقاضیان امکان استفاده از تسهیلات وام ازدواج را دارا هستند.

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1396/5/8