تازه های اخبار تازه های اخبار

-

گردهمایی روسای شعب

گردهمایی روسای شعب با حضور مسیولین مدیریت وروسای شعب ودوایر مدیریت به منظور تاکید بر تلاش همه همکاران جهت تحقق اهداف بانک در محل سالن جلسات مدیریت برگزار شد.

در این گردهمایی سید اصغر حسینی – مدیر استان – طی سخنانی با تاکید بر مشارکت همه کارکنان در بازاریابی  وجذب منابع جدید،  وصول مطالبات وسایر بخشها اظهار داشت تحقق اهداف بانک مستلزم توجه جدی همه کارکنان به اهداف ابلاغی ومشارکت آنها بستگی دارد وباید با همدلی واحساس مسیولیت نسبت به امور محوله در جهت تعالی بانک حرکت کنیم.

  مدیر استان با اشاره به بازاریابی محصولات بانک از جمله سپرده ممتاز وصندوق مسکن یکم و صدور ضمانت نامه خاطر نشان کرد داشتن استراتژی مناسب دربخش بازاریابی توسط روسای شعب می تواند در تحقق اهداف این بخش بسیار کارگشا باشد و همواره مدیریت نیز نقش همایتی خود را ایفا خواهد نمود.

حسینی اطلاع کامل همه کارکنان از ضوابط وشرایط حاکم بر حساب ممتازرا ضروری دانست و تصریح کرد همه باید با اطلاع کامل به بخشنامه های مربوطه ، نسبت به تشریح ومشاوره صحیح این حساب به مشتریان  اقدام نمایند .

وی افزود پاداشهایی هم به منظور تحقق اهداف جذب منابع در نظر گرفته شده است که به صورت ماهانه ،  عملکرد شعب رصد و در صورت دستیابی به اهداف مورد نظر به کارکنان پرداخت خواهد شد.

حسینی همچنین با تاکید بر تلاش همه کارکنان در جهت تحقق اهداف ابلاغی در طرح ضربتی پرداخت تسهیلات ازدواج تصریح کرد این طرح برای بانک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست وهمه باید برای موفقیت این طرح در مدت زمان تعیین شده تلاش نمایند.

در ادامه این گردهمایی جزییات اجرای طرح پرداخت تسهیلات ازدواج توسط قدیر کلهر رییس دایره اعتبارات  برای حاضرین تشریح شد.

آخرین بروزرسانی 1396/5/8