تازه های اخبار تازه های اخبار

بانک مسکن توانسته است با افزایش سرمایه ضمن افزایش اعتماد مشتریان به بانک فرصتهای بسیار خوبی به وجود آورده است وهمه کارکنان باید از این فرصت به وجود آمده در جهت رشد وتعالی بانک استفاده نمایند.

گردهمایی روسای شعب

گردهمایی روسای شعب مدیریت قزوین با حضورمسیولین مدیریت ، روسای شعب وکارکنان ستاد مدیریت در محل سالن همایش برگزار شد.

در این گردهمایی سید اصغر حسینی مدیرشعب استان قزوین باارایه گزارشی از عملکرد استان در بخش های مختلف اظهار داشت مدیریت قزوین در سال جاری علی رغم پرداخت سود سپرده ها خارج از مصوبه بانک مرکزی توسط بانکهای استان توانست از خروج منابع جلوگیری نماید و امیدواریم با تلاش بیشتر در جهت افزایش سهم بازار گام های موثری را برداریم.

وی بابیان اینکه بانک مسکن به عنوان بی حاشیه ترین بانک در بین بانکها است خاطر نشان کرد این افتخاری بس بزرگ است که بانک مسکن توانسته است با افزایش سرمایه ضمن افزایش اعتماد مشتریان به بانک فرصتهای بسیار خوبی به وجود آورده است وهمه کارکنان باید از این فرصت به وجود آمده در جهت رشد وتعالی بانک استفاده نمایند.

وی با تاکید بر کار دسته جمعی ومشارکت همه کارکنان در انجام امور بانک تصریح کرد نتایج خوب ، ناشی از همدلی ومشارکت همه کارکنان است وهمه باید با انجام شایسته مسیولیتهای محوله در برآورده ساختن اهداف بانک سهیم باشند.

حسینی اظهار داشت هنر کارکنان در  شرایط کنونی این است که بتوانند از محصولات خوبی که بانک در اختیار دارد استفاده بهینه نمایند.  

وی افزود در بخش صندوق مسکن یکم مدیریت قزوین با رشد 276 درصد نسبت به ابتدای سال  جایگاه مناسبی در بین مدیریتهای کشور دارد که نشان دهنده تلاش  همه کارکنان در این بخش است .

وی افزود در بخش مطالبات نیز مدیریت قزوین با اقدامات بسیار خوبی که انجام داد در سه ماهه نخست  ضمن کاهش 1000پرونده مطالباتی وکسب رتبه اول در بین مدیریتهای کشور از این حیث توانست رشد مطالبات را کنترل نماید وانتظار می رود با این روند شاهد سیر نزولی مطالبات نسبت به ابتدای سال باشیم.

حسینی با تاکید بر تمرکز کارکنان بر درآمدهای کارمزد محور اظهارداشت سیاست بانک به سمت افزایش درآمدهای کارمزد محور می باشد بنابراین همه کارکنان باید به این امر توجه وی‍ژه داشته باشند.

مدیراستان با تاکید بر نظارت وکنترل بر امور جاری شعب توسط دایره کنترل ونظارت وروسای شعب تصریح کرد روسای شعب باید در پایان روز کاری به دقت تمام اسناد را کنترل تا از بروز اشتباهات جلوگیری شود.

مهدی رجبی - معاون مالی وفناوری مدیریت  - نیز با بیان اهمیت تحقق اهداف بانک اظهارداشت همه باید در جهت جذب منابع  ،وصول مطالبات وتوسعه بانکداری الکترونیک تلاش نماییم وبه گونه ای عمل کنیم تا در این بخشها بانک با چالش مواجه نشود.

وی باتاکید بر بازاریابی دستگاههای کارت خوان اظهارداشت بهترین ابزار برای جذب منابع دستگاههای کارت خوان می باشد که هریک از این دستگاهها میتوانند به مانند یک شعبه جذب منابع کنند بنابراین همه  شعب باید از این فرصت بخوبی استفاده نمایند.

در انتهای گردهمایی از برخی کارکنان صف وستاد به دلیل عملکرد خوب انها در سال 1395 تقدیر شد.

 

آخرین بروزرسانی 1396/4/27