تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از مدافعان سلامت و نکوداشت روز پزشک

همزمان با یکم شهریور ماه سالروز بزرگداشت دانشمند بزرگ و طبیب برجسته ایرانی شیخ الرییس ابوعلی سینا و روز پزشک از هفتاد مشتری پزشک استان تجلیل شد.

با مصوبه کارگروه بازاریابی مدیریت، همزمان با روز پزشک ،رؤسای شعب مازندران با حضور در محل کار پزشکان، ضمن تبریک روز ماندگار پزشک در خجسته میلاد فخر ایرانیان وشهره جهانیان بوعلی سینا، از این قشر فرهیخته  ومدافعان سلامت تقدیر نمودند.

 

مصطفی تقوی مدیر شعب استان دربخشی از این دیدار ها که از پزشکان مرکز استان صورت گرفت حضور داشته و با بیان اینکه بانک مسکن همه ساله روز پزشک و زادروز بوعلی سینا دانشمند بزرگ و شهیر ایرانی را با تقدیر ویژه از این قشر ارزشمند گرامی می دارد ، خاطر نشان کرد: امسال نیز به منظور تجلی هرچه بیشتر مسیولیت های اجتماعی خود نسبت به یکی از ارزشمندترین اقشارجامعه و مدافعان سلامت،این کار را در دستور خود قرار داده است و در شرایط کنونی آنچه بیش از همه به مردم و جامعه آرامش می دهد تلاش بی وقفه،شبانه روزی و خالصانه جامعه پزشکی در مقابله با ویروس کرونا و مراقبت از بیماران بوده که شایسته بالاترین تقدیر هاست.

 

تقوی ضمن گرامیداشت یاد شهدای مدافعان سلامت کشور در شرایط شیوع کرونا، جامعه پزشکی کشور را در خط مقدم مقابله با این بیماری دانست و اظهارداشت: پزشکان و مدافعان سلامت، رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته‌اند.

 مدیر شعب مازندران افزود: پزشکان فداکار در کنار پرستاران و کادر درمان نقش اصلی در مبارزه با کرونا و تامین سلامتی مردم داشته که بهترین قدر شناسی از جامعه پزشکی، رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و روز پزشک فرصت مناسبی است تا مردم و مسؤلان از مدافعان واقعی سلامت قدردانی نموده که یک رسالت انسانی و اجتماعی است.

این مجموعه دیدارها همزمان با اول شهریور روز پزشک، درسراسر استان با حضور روسای شعب در محل کار پزشکان صورت گرفت.

شایان ذکر است درج لوح سپاس در پایگاههای اطلاع رسانی و روزنامه ها ،ارسال پیامک تبریک جهت پزشکان،اهدای گل و هدیه از جمله اقدامات بزرگداشت روز پزشک بوده است.

 

آخرین بروزرسانی 1399/6/12