تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از چهارده شعبه موفق مدیریت مازندران به جهت تحقق اهدف جذب منابع در طرح تشویقی تصمیم

مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران با همراهی تیم بازاریابی مدیریت با حضور درمحل شعب به دلیل موفقیت در تحقق اهداف جذب منابع در طرح تصمیم از رییس و کارکنان این شعب قدردانی نمود.

مصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن تبریک این توفیق به کارکنان این شعب و تقدیر از آنان به جهت همراهی با سیاستهای مدیریت افزود :  موفقیت این شعب در تحقق اهداف جذب منابع در طرح تصمیم حاصل تلاش و انسجام تیمی توام با حرکت بر مدار برنامه ریزی بوده و تمامی کارکنان بصورت یکپارچه در جهت پیشبرد اهداف بانک مبادرت ورزیده که بسی جای تقدیر دارد.

مدیر شعب استان افزود : در مدیریت مازندران با توجه به پیشرو بودن در برگزاری طرحهای جذب منابع،ایده های زیادی در مقاطع مختلف اجرا شده است تا کارکنان وشعب احساس نمایند فرایند بازاریابی فرایندی مستمر بوده و مقطعی نخواهد بود.چراکه منابع در همه دوران به عنوان اولین اصل فعالیت شعب جهت ارایه خدمات بانکی محسوب می گردد.

تقوی  با اشاره به نقش منابع به عنوان ماده اولیه در فعالیتهای بانک ادامه داد:یکی از اهداف طرح تصمیم در تحقق جذب منابع  این بوده که شعب با بازاریابی مستمر توام با پیگیری مداوم،خواسته های مشتریان را رصد نموده و با تعامل و همسویی با آنان و راهکارهای مناسب در جهت جذب منابع مطلوب گام بردارند.

شایان ذکر است در مراسم تجلیل از شعب موفق در طرح تصمیم ،تقدیر وتشویق کتبی کارکنان ، تخصیص پاداش در قالب اضافه کار و تخصیص اعتبار بدون سپرده انجام پذیرفت .

لازم  به ذکر است در سه ماهه اول سال جاری 14شعبه مرکزی ساری،مرکزی آمل،طالقانی ساری،نور،محمود آباد،فریدونکنار،سعدی نوشهر،قارن ساری،گونی بافی قایمشهر،17 شهریور آمل،حمزه کلا بابل، طالقانی بابل،کارگر قایمشهر و چمستان  در این طرح، تقدیر شدند.

آخرین بروزرسانی 1399/6/12