تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار با مشتریان ویژه استان همزمان با دهه مبارک فجر

همزمان با دهه مبارک فجر و به منظور افزایش تعاملات ، مدیر شعب استان با همراهی برخی از مسؤلین مدیریت و رؤسای شعب با مشتریان ویژه و فعال در عرصه تولید دیدار نمودند.

در این دیدارها مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران، تعامل با مشتریان و گشاده رویی را سرلوحه کار کارکنان بانک مسکن دانست و افزود:بانک مسکن بانکی خوشنام با قدمت81ساله در فعالیتهای بانکی بوده که تمام تعهدات خودرا در همه حال انجام داده و در راستای اعتلای صنعت این مرز وبوم با تولید گران و صنعتگران فعال علی الخصوص صنایع مرتبط با بخش مسکن همکاری می نماید.

مدیر شعب مازندران  در بخشی از سخنان خود با اشاره به جایگاه مشتریان وقدردانی از همراهی همیشگی  آنان افزود:  این دیدار با هدف برقراری ارتباط دوسویه بیشتر بین بانک و مشتریان بوده و اعتقاد داریم رضایت مشتریان که جزی ذینفعان بانک می‌باشند از اولویت کارها و اهداف اصلی ما است و در حقیقت آنها مهمترین ناظران بر فعالیت ما هستند.

همچنین مدیران عامل این شرکتها ضمن ابراز خرسندی و  خوشامدگویی از حضور مسؤلین بانک مسکن استان در محل شرکت قدردانی نموده و با ابراز رضایت از خدمات بانک مسکن ، راهکارهای تعامل و همکاری بیشتر را مورد بحث و بررسی قرارداده و پیرامون گسترش همکاریها گفتگو نمودند.

قابل ذکر است دراین دیدار که همزمان با دهه مبارک فجرانجام پذیرفت از شرکتهای شهاب بتن وآویشن که از فعالان صنعت استان واز مشتریان بانک بوده تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/27