تازه های اخبار تازه های اخبار

گزارش دیدار از همکاربازنشسته و بیمار مدیریت شعب استان مازندران همزمان با دهه فجر

مصطفی تقوی مدیر شعب استان با همراهی دیگر مسولین مدیریت همزمان با دهه مبارک فجر ،در راستای تکریم و بزرگداشت همکاران و به جای آوردن سنت حسنه عیادت از بیماران، از همکاربازنشسته ، یعقوب اسدی که در بستر بیماری بوده ، دیدار و گفتگو نمودند .

مدیر شعب استان در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه از آداب معاشرت اجتماعی عیادت کردن از بیمار است خاطر نشان کرد:این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا آنجا که در روایتی که حضرت علی (ع) از قول رسول خدا (ص)نقل می کند که آن حضرت فرمود: هر مسلمانی نسبت به مسلمان دیگر سی حق دارد که باید آنها را انجام دهد و از این حقوق رهایی نخواهد یافت جز اینکه آنها را ادا کند و یا آنکه برادر مسلمانش از او درگذرد و از جمله آنها این است که هنگام بیماری از او عیادت نماید.

مدیر شعب استان ضمن دلجویی از این همکار و احساس همدردی با خانواده محترمشان ، آرزوی بهبودی و سلامتی را برای ایشان  از خداوند منّان مسیلت و آمادگی مدیریت را جهت هرگونه کمک در جهت بهبود وضعیت درمان اعلام نمودند.

گفتنی است خانواده همکار اسدی نیز ضمن تشکر و ابراز خوشحالی از این  دیدارتوضیحاتی در خصوص روند درمانی این همکار ارایه نمودند.

آخرین بروزرسانی 1398/11/27