تازه های اخبار تازه های اخبار

ترفیع درجه دو نفر از نیروهای انتظامات بانک مسکن

اعطای سردوشی ترفیع درجه به دو نفر از نیروهای انتظامات بانک مسکن استان

محمد نوروزی و احسان نجاتی از کارکنان خدوم انتظامات بانک مسکن استان سردوشی ارتقاء درجه خود را از مدیر شعب استان دریافت داشتند
حراست، چشم بینا و گوش شنوای بانک به حساب می آید.
حضور حراست و نیروهای خدوم انتظامات در مجموعه بانک مسکن، محیطی امن و بدون دغدغه جهت ارائه خدمت به مشتریان به وجود آورده است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان مرکزی، مجید امیری مدیر شعب استان در مراسم ارتقای درجه واعطای سردوشی به دو نفر از کارکنان انتظامات بانک مسکن استان با بیان این مطلب گفت : خوشبختانه تیم انتظامات مدیریت شعب استان مرکزی متشکل از کارکنانی هوشیار و توانمند و با سابقه ای درخشان، طی سال های گذشته ، یار وهمراه مدیریت ودیگر کارکنان بانک مسکن دراستان بوده و در انجام وظایف محوله، به شایستگی اقدام کرده اند.
امیری ، شاخصه نیروهای انتظامات در بانک را، داشتن اعتقاد و ایمان، اخلاق پسندیده و منش و شخصیت اجتماعی همراه با هوشیاری و سرعت عمل در انجام امور دانسته افزود: این خصوصیات زمانی ارزشمندتر است که استمرار داشته و همراه با آموزش های تخصصی در حوزه های یاد شده باشد. وی اظهار امیدواری کرد با هماهنگی مسئولین حراست بانک مسکن و نیروی انتظامی در کشور، در آینده نیز بیش از گذشته شاهد تداوم امر آموزش های نوین و کاربردی و توانمند سازی نیروهای انتظامات بانک ها باشیم.
در ادامه، مدیر شعب بانک مسکن استان با همراهی فرخی مسئول دفتر حراست و ونکی معاون حراست مدیریت، سردوشی ارتقای آقایان محمد نوروزی و احسان نجاتی را به ایشان اعطاء نموده و موفقیت و سربلندی ایشان را از ایزد منان مسئلت خواستند.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4