نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

نشست مسئولین بانک مسکن با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان بانک مسکن و سازمان همیاری شهرداری های استان
سازمان همیاری شهرداری داری های استان مرکزی در باشگاه مشتریان بانک مسکن

 

احمدعلی جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان: بانک مسکن آمادگی دارد با ارائه خدمات و اعطای تسهیلات مناسب و ارزان قیمت، در کنار سازمان  همیاری شهرداری های استان، خدمات عمومی شهرداری به شهروندان را تسهیل بخشیده، سرعت دهد.  

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی در نشست مسئولین بانک مسکن استان مرکزی با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در دفتر مدیر شعب استان؛ جعفری با بیان این که بانک مسکن با پرداخت بیش از 36000 میلیارد ریال تسهیلات، بزرگترین پرتفوی پرداخت تسهیلات در بین شبکه بانکی استان به شمار می رود، گفت: خوشحالیم که عمده تسهیلات بانک را به تامین مالی بخش مسکن و ساختمان در چارچوب قوانین بانکداری اسلامی تخصیص داده و در این بین، ضمن مساعدت به عموم مردم در تهیه سرپناهی مناسب و ارزان قیمت، در چرخه تولید، اشتغال و رونق اقتصادی استان نیز تاثیر گذار بوده ایم.

جعفری افزود: بانک مسکن مصمم است در سال جاری و سالهای پیش رو؛ به انجام تکالیف خود در حوزه بافت فرسوده و ناکارآمد شهری و تامین مالی پروژه های مسکونی در این مناطق، استفاده حداکثری از ظرفیت بازار سرمایه در جذب مشتریان و متقاضیان بخش مسکن، حمایت و تامین مالی پروژه هائی که در آن ها از تکنولوژی های جدید در جهت بهینه سازی مصرف انرژی بهره برده می شود، ارائه بیشترین تسهیلات به انبوه سازان دارای صلاحیت حرفه ای، پیاده سازی تجهیز پس انداز ملی از طریق ارتقای فرهنگ پس انداز ، افزایش توان خرید مردم از طریق افزودن بر سقف تسهیلات و کاهش قابل توجه نرخ سود تسهیلات در جهت سرعت بخشیدن به چرخه تولید مسکن همت گمارد.

جعفری تصریح کرد: امسال همچنین بانک با تسهیل در شرایط صدور ضمانتنامه های بانکی، پیمانکاران بخش ساختمان و دیگر متقاضیان این خدمت را حمایت همه جانبه نموده و انتظار دارد؛ دستگاه های خدمات رسان از جمله شهرداری ها و سازمان های حامی آن به عنوان یک شریک اقتصادی، در سیاست گذاری ها و اجرای طرح ها با بانک تشریک مساعی نموده و همانطور که بانک در عمده تسهیلات پرداختی خود به مشتریان، در اولین اقدام، متقاضیان تسهیلات را به منظور برطرف نمودن مشکلات عدیده املاک و اراضی و پرداخت عوارض به شهرداری معرفی می کند؛ ایشان نیز از باب همکاری، شرایط را برای ایفای خدمات متقابل و تعامل بایسته با بانک مسکن که یقینا بانک عامل بهینه سازی، نوسازی و زیبا سازی شهر به شمار می رود تسهیل بخشند.

مجتبی عالیخانی، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در ادامه، با تشکر از میزبانی بانک مسکن در این جلسه و تشکر از خدمات بانک مسکن در عمده اقدامات عمرانی و زیربنائی استان خاصه در بخش مسکن و ساختمان و استقبال مسئولین و کارکنان این بانک از طرح های دولت در این بخش اظهار داشت: سابقه همکاری سازمان همیاری شهرداری های استان با بانک به سال های گذشته برمی گردد. طی این مدت، سازمان، تعامل بسیار خوبی با بانک داشته و از خدمات بانک در بخش تسهیلات و صدور ضمانتنامه به خوبی استفاده نموده است.

وی افزود: از نظر سازمان همیاری شهرداری ها، بانک مسکن به جهت برخورداری از خدمات خوب و پرسنل متخصص و مجرب، مناسبترین موسسه مالی مرتبط با کار سازمان و سازمان ها و دستگاه های فعال در حوزه مسکن و شهرسازی است و سعی داریم با رفع موانع موجود، دامنه همکاری های فی مابین را توسعه دهیم.

عالیخانی افزود: سازمان در کنار شهرداری به عنوان متولی ایجاد محیطی شاد و سالم و به دور از دغدغه و اضطراب برای زندگی اجتماعی مردم، همواره سعی داشته و دارد، شرایطی فراهم آورد تا رضایت همشهریان به نحو مطلوب تامین شود. وی گفت: در این راستا سعی داریم با کمک کارشناسان خود و تشریک مساعی با مدیران شهرداری، جامعه انبوه سازان و تولیدکنندگان حرفه ای حوزه مسکن و شهرسازی در استان و بانکی عامل که ید طولائی در اعطای تسهیلات و تامین مالی بخش مسکن داشته و بتواند حداکثر مساعدت لازم را در ارائه خدمات مطلوب به سازمان و اعطای تسهیلاتی ارزان و مناسب به مردم ایفا نماید؛ مجری طرح های عمرانی در استان باشیم.

در ادامه جلسه؛ تفاهم نامه ای میان سازمان همیاری شهرداری ها و  بانک مسکن استان به منظور ارتقاء همکاری های فی مابین؛ از طریق اعطای تسهیلات و ارائه خدمات بانکی به مدیران، سرمایه گذاران، پیمانکاران و شرکت های طرف قرارداد آن سازمان و نیز تعهد سپرده گذاری و تمرکز منابع سازمان در بانک مسکن و همکاری با بانک در زمینه منعقد گردید و مقرر شد زین پس؛ هر دو دستگاه، روند اجرای مفاد تفاهم نامه را در جلسات فصلی بررسی نمایند.

ساعت : 09:16:00
تاريخ : 1399/10/09

تازه های اخبار تازه های اخبار

حضور خانواده بانک در همایش سلامت

بادعوت ازاساتیدی مجرب در آموزش مبحث بیماری های داخلی و آموزش مهارت های گفتگو در خانواده ، همایشی تحت عنوان " همایش سلامت" با حضور اعضای خانواده کارکنان بانک مسکن برگزار شد.
به منظورپرداختن به امرآموزش کارکنان و ارتقای سطح دانش و مهارت های عمومی خانواده همکاران در امر سلامت و بهداشت خانواده ، مدیریت شعب استان مرکزی با برپایی همایشی تحت عنوان همایش سلامت ، جمعی از خانواده کارکنان مدیریت و شعب بانک را در مجتمع رفاهی پارس اراک گرد هم آورد تا از سلسله مباحث آموزشی پیرامون بیماری های عمومی بدن و مهارت های گفتگو در خانواده که توسط اساتید مجرب تدریس می شد ، استفاده نمایند. در این همایش ابتدا خانم دکتر دانشفر ، از اساتید دانشگاه طب خانواده و متخصص بیماری های داخلی ؛ در خصوص بیماری های شایع همچون قند خون ، چربی و فشار خون به تفصیل سخن گفت و سپس بیماری های دستگاه گوارش و روش های تغذیه صحیح را برای خانواده ها تبیین کرد. در ادامه ، خانم دکتر امینی روان شناس و تحلیل گر مباحث خانواده ، پیرامون روش های صحیح گفتگوی همسران و نحوه برخورد و ارتباط ایشان با کودکان و نوجوانان در خانواده ایراد سخن کرد که هر دو مبحث مورد توجه و استقبال خانواده همکاران قرار گرفت. گفتنی است درجریان برگزاری همایش ، از سوی خانواده همکاران سیوالات متعددی پیرامون مباحث مطروحه ، طرح گردید که توسط اساتید پاسخ داده شد. همچنین هر یک از اساتید با طرح سیوالاتی از میان مباحث ارایه شده خود ، مسابقه ای ترتیب دادند که در مجموع ، 7 نفر از برگزیدگان ،از سوی مدیر شعب استان مورد تشویق و تقدیر قرار گرفتند. درجریان برگزاری همایش گروه نوازنده دعوت شده به همایش با اجرای زنده خود ، موجبات شادی همکاران را فراهم نمودند. امیری مدیر شعب استان مرکزی در حاشیه این همایش در گفتگو با روابط عمومی مدیریت ، ضمن تشکر از دست اندر کاران برگزاری همایش ، عنایات مسیولین آموزش و نیز اداره کل رفاه کارکنان را به امر آموزش خانواده کارکنان مورد ستایش قرار داده گفت : اگر کارکنان هر سازمان ، خانواده ای سالم و شاداب داشته باشند یقینا" برآیند آن ، انرژی مثبت و مضاعفی برای سازمان خواهد بود که می تواند در سازمان موجبات کارایی و اثربخشی بهتری را فراهم سازد. وی گفت این مهم در خانواده کارکنان بانک ها که عمده فعالیت شان به صورت فکری و برگرفته از قوه تفکر و تعقل می باشد ، بیشتر مشهود است . کارکنان بانک چنانچه از آرامش روحی و سلامت جسمی برخوردار نباشند جدای از مشکلات خود، در امور مالی مشتریان نیز خلل ایجاد می کنند که گاها" این مشکلات جبران ناپذیر است. امیری توجه به مدیریت منابع انسانی مبتنی بر سلامت کارکنان را مهمترین عامل موفقیت سازمان ها دانسته و اظهار امیدواری کرد با برگزاری همایش های مشابه و تداوم آن در بانک ، شادی و نشاط برای همکاران و پویایی و موفقیت برای مجموعه بانک مسکن بیش از گذشته فراهم گردد.
آخرین بروزرسانی 1395/4/8