نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

نشست مسئولین بانک مسکن با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان بانک مسکن و سازمان همیاری شهرداری های استان
سازمان همیاری شهرداری داری های استان مرکزی در باشگاه مشتریان بانک مسکن

 

احمدعلی جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان: بانک مسکن آمادگی دارد با ارائه خدمات و اعطای تسهیلات مناسب و ارزان قیمت، در کنار سازمان  همیاری شهرداری های استان، خدمات عمومی شهرداری به شهروندان را تسهیل بخشیده، سرعت دهد.  

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی در نشست مسئولین بانک مسکن استان مرکزی با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در دفتر مدیر شعب استان؛ جعفری با بیان این که بانک مسکن با پرداخت بیش از 36000 میلیارد ریال تسهیلات، بزرگترین پرتفوی پرداخت تسهیلات در بین شبکه بانکی استان به شمار می رود، گفت: خوشحالیم که عمده تسهیلات بانک را به تامین مالی بخش مسکن و ساختمان در چارچوب قوانین بانکداری اسلامی تخصیص داده و در این بین، ضمن مساعدت به عموم مردم در تهیه سرپناهی مناسب و ارزان قیمت، در چرخه تولید، اشتغال و رونق اقتصادی استان نیز تاثیر گذار بوده ایم.

جعفری افزود: بانک مسکن مصمم است در سال جاری و سالهای پیش رو؛ به انجام تکالیف خود در حوزه بافت فرسوده و ناکارآمد شهری و تامین مالی پروژه های مسکونی در این مناطق، استفاده حداکثری از ظرفیت بازار سرمایه در جذب مشتریان و متقاضیان بخش مسکن، حمایت و تامین مالی پروژه هائی که در آن ها از تکنولوژی های جدید در جهت بهینه سازی مصرف انرژی بهره برده می شود، ارائه بیشترین تسهیلات به انبوه سازان دارای صلاحیت حرفه ای، پیاده سازی تجهیز پس انداز ملی از طریق ارتقای فرهنگ پس انداز ، افزایش توان خرید مردم از طریق افزودن بر سقف تسهیلات و کاهش قابل توجه نرخ سود تسهیلات در جهت سرعت بخشیدن به چرخه تولید مسکن همت گمارد.

جعفری تصریح کرد: امسال همچنین بانک با تسهیل در شرایط صدور ضمانتنامه های بانکی، پیمانکاران بخش ساختمان و دیگر متقاضیان این خدمت را حمایت همه جانبه نموده و انتظار دارد؛ دستگاه های خدمات رسان از جمله شهرداری ها و سازمان های حامی آن به عنوان یک شریک اقتصادی، در سیاست گذاری ها و اجرای طرح ها با بانک تشریک مساعی نموده و همانطور که بانک در عمده تسهیلات پرداختی خود به مشتریان، در اولین اقدام، متقاضیان تسهیلات را به منظور برطرف نمودن مشکلات عدیده املاک و اراضی و پرداخت عوارض به شهرداری معرفی می کند؛ ایشان نیز از باب همکاری، شرایط را برای ایفای خدمات متقابل و تعامل بایسته با بانک مسکن که یقینا بانک عامل بهینه سازی، نوسازی و زیبا سازی شهر به شمار می رود تسهیل بخشند.

مجتبی عالیخانی، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در ادامه، با تشکر از میزبانی بانک مسکن در این جلسه و تشکر از خدمات بانک مسکن در عمده اقدامات عمرانی و زیربنائی استان خاصه در بخش مسکن و ساختمان و استقبال مسئولین و کارکنان این بانک از طرح های دولت در این بخش اظهار داشت: سابقه همکاری سازمان همیاری شهرداری های استان با بانک به سال های گذشته برمی گردد. طی این مدت، سازمان، تعامل بسیار خوبی با بانک داشته و از خدمات بانک در بخش تسهیلات و صدور ضمانتنامه به خوبی استفاده نموده است.

وی افزود: از نظر سازمان همیاری شهرداری ها، بانک مسکن به جهت برخورداری از خدمات خوب و پرسنل متخصص و مجرب، مناسبترین موسسه مالی مرتبط با کار سازمان و سازمان ها و دستگاه های فعال در حوزه مسکن و شهرسازی است و سعی داریم با رفع موانع موجود، دامنه همکاری های فی مابین را توسعه دهیم.

عالیخانی افزود: سازمان در کنار شهرداری به عنوان متولی ایجاد محیطی شاد و سالم و به دور از دغدغه و اضطراب برای زندگی اجتماعی مردم، همواره سعی داشته و دارد، شرایطی فراهم آورد تا رضایت همشهریان به نحو مطلوب تامین شود. وی گفت: در این راستا سعی داریم با کمک کارشناسان خود و تشریک مساعی با مدیران شهرداری، جامعه انبوه سازان و تولیدکنندگان حرفه ای حوزه مسکن و شهرسازی در استان و بانکی عامل که ید طولائی در اعطای تسهیلات و تامین مالی بخش مسکن داشته و بتواند حداکثر مساعدت لازم را در ارائه خدمات مطلوب به سازمان و اعطای تسهیلاتی ارزان و مناسب به مردم ایفا نماید؛ مجری طرح های عمرانی در استان باشیم.

در ادامه جلسه؛ تفاهم نامه ای میان سازمان همیاری شهرداری ها و  بانک مسکن استان به منظور ارتقاء همکاری های فی مابین؛ از طریق اعطای تسهیلات و ارائه خدمات بانکی به مدیران، سرمایه گذاران، پیمانکاران و شرکت های طرف قرارداد آن سازمان و نیز تعهد سپرده گذاری و تمرکز منابع سازمان در بانک مسکن و همکاری با بانک در زمینه منعقد گردید و مقرر شد زین پس؛ هر دو دستگاه، روند اجرای مفاد تفاهم نامه را در جلسات فصلی بررسی نمایند.

ساعت : 09:16:00
تاريخ : 1399/10/09

تازه های اخبار تازه های اخبار

گرامیداشت روز و هفته پرستار

دیدار با مسیولین سازمان نظام پرستاری و تجلیل از جامعه پرستاران به بهانه روز پرستار

رییس سازمان نظام پرستاری استان مرکزی: بانک مسکن تنها بانکی است که در حوزه مسکن از پرستاران حمایت می کند.

محسن غنجی: عمده پرستاران، تسهیلات بانک مسکن را مناسب و ارزان دانسته، متقاضی دریافت آن در بخش خرید و تعمیر مسکن هستند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی در دیدار معاونت اجرایی مدیریت شعب بانک مسکن با رییس سازمان نظام پرستاری استان؛ محسن غنجی رییس سازمان نظام پرستاری استان با تقدیر از حضور مسیولین بانک مسکن در محل سازمان به بهانه تبریک روز پرستار و اشاره به این مهم که تا به امروز، بانک مسکن تنها بانکی است که بهانه تبریک روز پرستار در آن سازمان حضور یافته است، گفت: این اقدام بانک، مبین این مهم است که بانک مسکن بانکی مردمی و آگاه به رسالت خویش می باشد. وی گفت: یقینا من و همکارانم در استان، همواره قدردان زحمات و خدمات کارکنان بانک مسکن بوده و هستیم و انتظار داریم با مشاوره ایشان در جلسات و همایش هایی که جامعه پرستاران حضور دارند، کارشناسان بانک ما را در جریان آخرین دستورالعمل های وام مسکن قرار دهند.

وی اظهار داشت: هم اکنون، قریب 17 سال است که از تاسیس سازمان نظام پرستاری استان می گذرد و فعالیت خاصی در تاسیس تعاونی مسکن پرستاران صورت نگرفته است و به نظر می رسد؛ این دیدار نقطه عطفی جهت تشکیل تعاونی و پرداختن به وضعیت مسکن پرستاران زحمتکش باشد.

فرج اله سوسن آبادی معاون اجرایی مدیریت شعب استان مرکزی با تبریک روز پرستار و هفته تجلیل از زحمات پرستاران؛  اظهار داشت: خانه دار بودن پرسنل تمامی سازمان ها و ادارات برای بانک مسکن حایز اهمیت است و پرسنل زحمتکش سازمان نظام پرستاری نیز همچون دیگر سازمان ها، این حق را دارند که محصولات و خدمات بانک را بهتر بشناسند. وی گفت: ما همواره قدردان زحمات پرستاران بوده و هستیم و چنانچه سازمان صلاح بداند، مایلیم هر از گاهی، اخبار تسهیلاتی بانک را از طریق پیامک به جامعه پرستاران اطلاع رسانی کنیم.

سوسن آبادی در ادامه به برخی از محصولات اخیر بانک و از جمله؛ افزایش میزان تسهیلات مسکن از محل امتیاز اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن، افزایش سقف تسهیلات مسکن جوانان، طرح 2 و 1 و نیز به مزایای سپرده های ممتاز، صندوق آباد و صندوق مشترک پرداخت و از آمادگی بانک مسکن جهت همکاری در زمینه  مسکن پرستاران اظهار خرسندی کرد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/2/29