نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

نشست مسئولین بانک مسکن با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان بانک مسکن و سازمان همیاری شهرداری های استان
سازمان همیاری شهرداری داری های استان مرکزی در باشگاه مشتریان بانک مسکن

 

احمدعلی جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان: بانک مسکن آمادگی دارد با ارائه خدمات و اعطای تسهیلات مناسب و ارزان قیمت، در کنار سازمان  همیاری شهرداری های استان، خدمات عمومی شهرداری به شهروندان را تسهیل بخشیده، سرعت دهد.  

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی در نشست مسئولین بانک مسکن استان مرکزی با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در دفتر مدیر شعب استان؛ جعفری با بیان این که بانک مسکن با پرداخت بیش از 36000 میلیارد ریال تسهیلات، بزرگترین پرتفوی پرداخت تسهیلات در بین شبکه بانکی استان به شمار می رود، گفت: خوشحالیم که عمده تسهیلات بانک را به تامین مالی بخش مسکن و ساختمان در چارچوب قوانین بانکداری اسلامی تخصیص داده و در این بین، ضمن مساعدت به عموم مردم در تهیه سرپناهی مناسب و ارزان قیمت، در چرخه تولید، اشتغال و رونق اقتصادی استان نیز تاثیر گذار بوده ایم.

جعفری افزود: بانک مسکن مصمم است در سال جاری و سالهای پیش رو؛ به انجام تکالیف خود در حوزه بافت فرسوده و ناکارآمد شهری و تامین مالی پروژه های مسکونی در این مناطق، استفاده حداکثری از ظرفیت بازار سرمایه در جذب مشتریان و متقاضیان بخش مسکن، حمایت و تامین مالی پروژه هائی که در آن ها از تکنولوژی های جدید در جهت بهینه سازی مصرف انرژی بهره برده می شود، ارائه بیشترین تسهیلات به انبوه سازان دارای صلاحیت حرفه ای، پیاده سازی تجهیز پس انداز ملی از طریق ارتقای فرهنگ پس انداز ، افزایش توان خرید مردم از طریق افزودن بر سقف تسهیلات و کاهش قابل توجه نرخ سود تسهیلات در جهت سرعت بخشیدن به چرخه تولید مسکن همت گمارد.

جعفری تصریح کرد: امسال همچنین بانک با تسهیل در شرایط صدور ضمانتنامه های بانکی، پیمانکاران بخش ساختمان و دیگر متقاضیان این خدمت را حمایت همه جانبه نموده و انتظار دارد؛ دستگاه های خدمات رسان از جمله شهرداری ها و سازمان های حامی آن به عنوان یک شریک اقتصادی، در سیاست گذاری ها و اجرای طرح ها با بانک تشریک مساعی نموده و همانطور که بانک در عمده تسهیلات پرداختی خود به مشتریان، در اولین اقدام، متقاضیان تسهیلات را به منظور برطرف نمودن مشکلات عدیده املاک و اراضی و پرداخت عوارض به شهرداری معرفی می کند؛ ایشان نیز از باب همکاری، شرایط را برای ایفای خدمات متقابل و تعامل بایسته با بانک مسکن که یقینا بانک عامل بهینه سازی، نوسازی و زیبا سازی شهر به شمار می رود تسهیل بخشند.

مجتبی عالیخانی، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در ادامه، با تشکر از میزبانی بانک مسکن در این جلسه و تشکر از خدمات بانک مسکن در عمده اقدامات عمرانی و زیربنائی استان خاصه در بخش مسکن و ساختمان و استقبال مسئولین و کارکنان این بانک از طرح های دولت در این بخش اظهار داشت: سابقه همکاری سازمان همیاری شهرداری های استان با بانک به سال های گذشته برمی گردد. طی این مدت، سازمان، تعامل بسیار خوبی با بانک داشته و از خدمات بانک در بخش تسهیلات و صدور ضمانتنامه به خوبی استفاده نموده است.

وی افزود: از نظر سازمان همیاری شهرداری ها، بانک مسکن به جهت برخورداری از خدمات خوب و پرسنل متخصص و مجرب، مناسبترین موسسه مالی مرتبط با کار سازمان و سازمان ها و دستگاه های فعال در حوزه مسکن و شهرسازی است و سعی داریم با رفع موانع موجود، دامنه همکاری های فی مابین را توسعه دهیم.

عالیخانی افزود: سازمان در کنار شهرداری به عنوان متولی ایجاد محیطی شاد و سالم و به دور از دغدغه و اضطراب برای زندگی اجتماعی مردم، همواره سعی داشته و دارد، شرایطی فراهم آورد تا رضایت همشهریان به نحو مطلوب تامین شود. وی گفت: در این راستا سعی داریم با کمک کارشناسان خود و تشریک مساعی با مدیران شهرداری، جامعه انبوه سازان و تولیدکنندگان حرفه ای حوزه مسکن و شهرسازی در استان و بانکی عامل که ید طولائی در اعطای تسهیلات و تامین مالی بخش مسکن داشته و بتواند حداکثر مساعدت لازم را در ارائه خدمات مطلوب به سازمان و اعطای تسهیلاتی ارزان و مناسب به مردم ایفا نماید؛ مجری طرح های عمرانی در استان باشیم.

در ادامه جلسه؛ تفاهم نامه ای میان سازمان همیاری شهرداری ها و  بانک مسکن استان به منظور ارتقاء همکاری های فی مابین؛ از طریق اعطای تسهیلات و ارائه خدمات بانکی به مدیران، سرمایه گذاران، پیمانکاران و شرکت های طرف قرارداد آن سازمان و نیز تعهد سپرده گذاری و تمرکز منابع سازمان در بانک مسکن و همکاری با بانک در زمینه منعقد گردید و مقرر شد زین پس؛ هر دو دستگاه، روند اجرای مفاد تفاهم نامه را در جلسات فصلی بررسی نمایند.

ساعت : 09:16:00
تاريخ : 1399/10/09

تازه های اخبار تازه های اخبار

به دعوت رییس و اعضای انجمن انبوه سازان استان مرکزی مدیر بانک مسکن استان در جمع ایشان به ایراد سخن پرداخت

سخنان مدیر بانک مسکن استان مرکزی در مجمع سالانه انبوهسازان استان

مدیر بانک مسکن استان مرکزی در مجمع سالیانه انبوه سازان استان، بر لزوم تعامل بیش از گذشته بانک با انبوه سازان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، در مجمع سالیانه انجمن صنفی انبوه سازان استان مرکزی که با حضور ریاست و اعضای انجمن در سالن اجتماعات بانک مسکن استان مرکزی برگزار شد؛ کسری امیری راد رییس انجمن صنفی انبوه سازان استان با تمجید از حسن تعامل و ارتباطات مثبت اعضای انجمن با مدیریت و کارکنان بانک مسکن استان مرکزی در گذشته و تقدیر از حسن برخورد و استقبال مدیر جدید شعب بانک مسکن استان مرکزی در نشست اخیر با مسیولین ارشد انجمن و تاکید وی بر لزوم تعامل و همکاری بیش از گذشته بانک مسکن با جامعه انبوه سازان استان؛گفت: شایسته دانستیم در مجمع سالیانه امسال، از سخنان ارزشمند مقام عالی بانک مسکن در استان در جمع انبوه سازان استفاده برده و از حضور ایشان و همکارانشان در این مجمع به پاس احترام و نیز در راستای تبیین خدمات و محصولات جدید بانک برای انبوه سازان مستفیض گردیم.

در ادامه، احمد علی جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی در سخنانی، انبوه سازان را همکارانی ارزشمند برای کارکنان بانک مسکن دانست که همچون بانک، در تهیه سرپناهی محکم و سقفی ایمن برای مردم تلاش نموده و تجربه و تخصص خود را در جهت خانه دار نمودن مردم به کار می بندند. وی افزود: مسیولین بانک خصوصا در سال های اخیر به این همکاری و هم افزایی صحه گذارده و در سیاست گذاری های خود، با نگاهی ویژه به انبوه سازان و نقش موثر آنان در تولید حرفه ای مسکن و متعاقبا رونق بخشی به اقتصاد کشور؛ دامنه محصولات و خدمات بانک به ایشان را گسترش داده اند.

جعفری سپس ویژگی های ممتاز تسهیلات بانک مسکن قابل اعطا به سازندگان حرفه ای مسکن و ساختمان در سال جاری را برشمرد و تصریح کرد: بر این باوریم که انبوه سازان نیز باید بانک مسکن را خانه خود تصور کنند. لذا امید و انتظار داریم؛ منابع مالی ایشان صرفا در این بانک تخصصی گردش داشته و پول، از چرخه تولید مسکن خارج نگردد. چرا که تسهیلات اعطایی بانک از محل منابع تودیع شده نزد بانک قابل پرداخت خواهد بود و جا دارد؛ تمامی مشاغل و بخش های هم خانواده بانک مسکن با گردش قابل قبول منابع مالی خود در این بانک دولتی، به جلوگیری از رکود بخش مسکن، ایجاد اشتغال و در نهایت رشد پایدار اقتصادی این بخش کمک نمایند.

آخرین بروزرسانی 1398/8/21