تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر رئیس کمیته امداد منطقه 2 اراک از کارکنان بانک مسکن استان مرکزی

روابط عمومی بانک مسکن استان مرکزی از حضور ناصر علیمردان رئیس کمیته امداد منطقه 2 اراک در بانک مسکن و تقدیر وی از کارکنان بانک مسکن استان به پاس اقدام خیرخواهانه ایشان در اهدای سبدهای کالا و بن های خرید خواروبار به مدد جویان تحت پوشش آن نهاد گزارش داد.

بنا بر این گزارش، علیمردان، رئیس کمیته امداد منطقه 2 شهر اراک در واپسین روزهای ماه مبارک رمضان در دفتر معاون اجرائی مدیریت شعب استان حضور یافت و مراتب تقدیر مدیر کل و مسئولین ارشد کمیته امداد امام خمینی استان را از کارکنان بانک مسکن اعلام نمود. علیمردان در نشست خود در جمع مسئولین کمیته فرهنگی بانک مسکن استان گفت: خدا را شکر می گویم که در کشور ما افرادی با روحیات معنوی و با حس نوع دوستی همواره وجود دارند که در شرایط سخت به یاری هم نوعان نیازمند خود می شتابند و بدون هیچ انتظاری به دست گیری از نیازمندان همت می گمارند. وی افزود: بانک مسکن استان مرکزی طی سالهای گذشته و امسال، یار دیرینه کمیته امداد امام خمینی به حساب آمده و در حمایت مالی و تسهیلاتی از مدد جویان نهایت مساعدت را با ایشان داشته است. از سوی دیگر کارکنان این بانک نیز با پیگیری طرح اهدای سبد کالا به نیازمندان، سالهاست که با کمیته امداد امام خمینی استان همکاری دارند و این مهم باعث گردیده، دیدگاه نهادهائی چون کمیته امداد امام خمینی به بانک مسکن، دیدگاهی کاملا مثبت باشد و این بانک را همواره بانکی مردمی و ارزشی قلمداد نماید و این جای بسی تقدیر و تجلیل دارد.

فرج اله سوسن آبادی معاون اجرائی مدیریت شعب استان مرکزی در این نشست، با تشکر از حضور و حسن نظر مسئولین کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی به مجموعه بانک مسکن؛ بانک مسکن را بانکی تخصصی توسعه ای با رویکردی اجتماعی خواند که سوای کار بانکداری و انتفاعی خود، مصداق کامل حامی برای رفع نیاز مسکن خانوارهای کم درآمد، آسیب پذیر و خانه اولی در کشور قلمداد می شود. سوسن آبادی در ادامه، به برخی اقدامات حمایتی و از جمله تسهیلات تبصره ای اعطائی بانک در سال گذشته و امسال به مدد جویان کمیته امداد، گلریزان جمعی از کارکنان ارزشی بانک مسکن در جمع آوری و تسویه کامل بدهی تسهیلاتی شماری از مدد جویان به بانک،  اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی کارکنان مدیریت و شعب استان مرکزی به سیل زدگان استان های لرستان و مازندران و نیز اقدام اخیر و خودجوش کارکنان بانک مسکن استان  در تهیه و اهدای تعداد100 سبد کالا شامل 62 بن خرید خواروبار به ارزش هر بن: 1.650.000 ریال و 38 سبد کالا به ارزش تقریبی هر سبد: 1.000.000 ریال به مدد جویان کمیته امداد و دیگر نیازمندان اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد، در ادامه؛ نظیر این اقدامات ارزشمند را در بانک مسکن و هم در دیگر ادارات و دستگا ه های اجرائی استان به شکلی مطلوبتر شاهد باشیم.

آخرین بروزرسانی 1398/3/19