سخنان مدیر بانک مسکن استان مرکزی در مجمع سالانه انبوهسازان استان

به دعوت رییس و اعضای انجمن انبوه سازان استان مرکزی مدیر بانک مسکن استان در جمع ایشان به ایراد سخن پرداخت

سخنان مدیر بانک مسکن استان مرکزی در مجمع سالانه انبوهسازان استان

مدیر بانک مسکن استان مرکزی در مجمع سالیانه انبوه سازان استان، بر لزوم تعامل بیش از گذشته بانک با انبوه سازان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، در مجمع سالیانه انجمن صنفی انبوه سازان استان مرکزی که با حضور ریاست و اعضای انجمن در سالن اجتماعات بانک مسکن استان مرکزی برگزار شد؛ کسری امیری راد رییس انجمن صنفی انبوه سازان استان با تمجید از حسن تعامل و ارتباطات مثبت اعضای انجمن با مدیریت و کارکنان بانک مسکن استان مرکزی در گذشته و تقدیر از حسن برخورد و استقبال مدیر جدید شعب بانک مسکن استان مرکزی در نشست اخیر با مسیولین ارشد انجمن و تاکید وی بر لزوم تعامل و همکاری بیش از گذشته بانک مسکن با جامعه انبوه سازان استان؛گفت: شایسته دانستیم در مجمع سالیانه امسال، از سخنان ارزشمند مقام عالی بانک مسکن در استان در جمع انبوه سازان استفاده برده و از حضور ایشان و همکارانشان در این مجمع به پاس احترام و نیز در راستای تبیین خدمات و محصولات جدید بانک برای انبوه سازان مستفیض گردیم.

در ادامه، احمد علی جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی در سخنانی، انبوه سازان را همکارانی ارزشمند برای کارکنان بانک مسکن دانست که همچون بانک، در تهیه سرپناهی محکم و سقفی ایمن برای مردم تلاش نموده و تجربه و تخصص خود را در جهت خانه دار نمودن مردم به کار می بندند. وی افزود: مسیولین بانک خصوصا در سال های اخیر به این همکاری و هم افزایی صحه گذارده و در سیاست گذاری های خود، با نگاهی ویژه به انبوه سازان و نقش موثر آنان در تولید حرفه ای مسکن و متعاقبا رونق بخشی به اقتصاد کشور؛ دامنه محصولات و خدمات بانک به ایشان را گسترش داده اند.

جعفری سپس ویژگی های ممتاز تسهیلات بانک مسکن قابل اعطا به سازندگان حرفه ای مسکن و ساختمان در سال جاری را برشمرد و تصریح کرد: بر این باوریم که انبوه سازان نیز باید بانک مسکن را خانه خود تصور کنند. لذا امید و انتظار داریم؛ منابع مالی ایشان صرفا در این بانک تخصصی گردش داشته و پول، از چرخه تولید مسکن خارج نگردد. چرا که تسهیلات اعطایی بانک از محل منابع تودیع شده نزد بانک قابل پرداخت خواهد بود و جا دارد؛ تمامی مشاغل و بخش های هم خانواده بانک مسکن با گردش قابل قبول منابع مالی خود در این بانک دولتی، به جلوگیری از رکود بخش مسکن، ایجاد اشتغال و در نهایت رشد پایدار اقتصادی این بخش کمک نمایند.

آخرین بروزرسانی 1398/8/21