نشست صمیمی مدیر با بازنشستگان بانک مسکن استان

نشست و گفتگوی صمیمی مدیر شعب بانک مسکن استان با جمعی از بازنشستگان مدیریت

نشست صمیمی مدیر با بازنشستگان بانک مسکن استان

مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی در نشست با همکاران بازنشسته، فراهم آوردن امکانات درمانی و رفاهی ایشان را در راس برنامه های مدیریت منابع انسانی مدیریت قلمداد کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی در دیدار صمیمانه مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی با جمعی از کارکنان بازنشسته مدیریت در دفتر مدیر شعب استان، هر یک از بازنشستگان با بیان شطری از خاطرات خدمات و گوشه ای از زحمات خود در طول دوره اشتغال خویش؛ 30سال خدمت خود در بانک پرافتخار مسکن را، سراسر شور و هیجان قلمداد نموده و از اینکه در این بانک دولتی مسکن استخدام و در خدمت رسانی به مشتریان و خدمات دهی به متقاضیان مسکن ایفای نقش نموده اند، ابراز خرسندی کردند.

همچنین در این نشست؛ رمضانعلی امیرآبادی رئیس وقت کانون بازنشستگان مدیریت، از شرایط موجود کانون و مشکلات کارکنان بازنشستگان استان سخنانی به میان آورد.

احمدعلی جعفری مدیر شعب استان، با ابراز خرسندی از ملاقات و دیدار خود با همکاران ارزشمند بازنشسته مدیریت، ایشان را مایه مباهات و افتخار برای بانک قلمداد و نام نیک بازنشستگان بانک را پشتوانه ای محکم در مراوده همکاران شاغل با مشتریان بانک تلقی نمود.

جعفری افزود: درب اتاق من همواره به روی همکاران بازنشسته مدیریت باز است و بسیار خرسندم تا وقت و بی وقت؛ از حضور ایشان در بانک و کسب تجربیات گرانبهایشان بهره مند شوم. وی در ادامه اظهار امیدواری کرد؛ با برنامه ریزی هائی که صورت خواهد داد؛ حداکثر تلاش خود را در فراهم آوردن امکانات رفاهی مورد انتظار و در شآن همکاران بازنشسته و خانواده ایشان به کار بسته و در رفع مشکلات بازنشستگان دریغ ننماید.

آخرین بروزرسانی 1398/8/21