دیدار مدیر شعب بانک مسکن با مدیرکل جدید دادگستری استان مرکزی

دیدار مدیر شعب بانک مسکن با مدیرکل جدید دادگستری استان مرکزی

جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی در دیدار با حجت الاسلام موسوی مدیر کل جدید دادگستری، آمادگی کامل خود و کارکنان بانک مسکن استان را در همکاری با مجموعه دستگاه قضا در هر یک از شهر های استان مرکزی اعلام داشت.

مدیر کل جدید دادگستری استان مرکزی: میزان مطالبات بانک مسکن با در نظر داشتن حجم وسیع تسهیلات اعطایی این بانک در سال های اخیر، منطقی و قابل قبول است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، در دیدار مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی با رییس کل جدید دادگستری استان؛ حجت الاسلام سید عبدالمهدی موسوی رییس کل دادگستری استان، با تمجید از عملکرد بانک مسکن در کشور در ایفای نقش حمایت مالی از صنعت ساختمان و مسکن؛ تسهیلات بانک را در به حرکت درآوردن چرخ این صنعت و در تحقق شعار تولید و رونق اقتصادی بسیار مفیدو موثر دانست.

وی گفت: خوشبختانه آمار مبین این واقعیت است که میزان مطالبات معوق بانک مسکن در شبکه بانکی استان، به نسبت حجم وسیع تسهیلات پرداختی، معقول و منطقی و تعداد پرونده های اجرایی این بانک در حداقل ممکن است. این همان خواسته و انتظار ما از شبکه بانکی کشور است که با رعایت صحیح دستورالعمل ها، مطابق با قوانین جاری بانک مرکزی، تسهیلات را به افراد ذی صلاح اعطا کرده و بر مصرف صحیح و بازگشت آن نظارت کافی داشته باشند و ما در ادامه؛ شاهد کاهش ورودی پرونده مطالبات بانک ها به دستگاه قضا، کاهش اطاله دادرسی و کاهش زندانیان ناشی از بدهکاران به شبکه بانکی باشیم.  

حجت الاسلام موسوی همچنین با تمجید از اتخاذ تدبیر صحیح و به هنگام بانک مرکزی در استمهال اقساط معوق ناشی از تسهیلات اعطایی بخش قرض الحسنه برای بدهکاران و اعمال سریع آن از سوی بانک های استان و از جمله بانک مسکن گفت: این امر موجب بالا رفتن اعتماد عمومی و همبستگی بیشتر مردم با سازمان های خدمات رسانی چون بانک ها خواهد شد. وی اظهار امیدواری کرد با رفع مشکل بیماری ناشی از ویروس کرونا، سلامت جسمی به افراد مبتلا و هم آرامش اقتصادی به مشاغل و خانوارهای آسیب دیده از این بیماری برگردد.

در این دیدار همچنین، احمد علی جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان، با تبریک انتصاب مدیر کل دادگستری به وی، به برخی خدمات و فعالیت های بانک مسکن در استان در حوزه تسهیلات اعطایی و مطالبات اشاره نموده گفت: افتخار دارم در سازمانی فعالیت دارم که همواره فعالیت های خود را به صورت شفاف و قانونی در چارچوب قوانین کشور انجام داده و در سخت ترین و بحرانی ترین شرایط، خاصه در رقابت ناسالم برخی موسسات مالی در تجهیز و تخصیص حداکثری منابع و تسهیلات به هیچ وجه ورود پیدا نکرده و سعی داشته است عملکردی مثبت، قانونی و در جهت رضایتمندی مشتریان از خود بروز دهد.

وی در پایان، ضمن آرزوی توفیق خدمت و سربلندی برای حجت الاسلام موسوی، آمادگی کامل خود و کارکنان بانک مسکن استان را در همکاری با مجموعه دستگاه قضا در هر یک از شهر های استان مرکزی اعلام داشت.

آخرین بروزرسانی 1399/2/29