فهرست اخبار فهرست اخبار

تجلیل از هسته پژوهش مدیریت

از اعضای هسته پژوهش مدیریت تجلیل شد

پژوهش در پیشبرداهداف ابلاغی حایز اهمیت است
طی مراسمی با حضور صید نبی حیدریان – مدیر شعب استان لرستان – اعضای هسته پژوهشی مدیریت و مشاورین پژوهشی مدیریت در محل سالن اجتماعات مدیریت از فعالان پژوهشی مدیریت قدردانی به عمل آمد .
حیدریان در این نشست با بیان مطالبی در خصوص پژوهش و اهمیت آن گفت : پژوهش در پیشبرد اهداف ابلاغی حایز اهمیت زیادی می باشد و زمانی کاری اثر بخش و مفید خواهد بود که از پشتوانه پژوهشی خوبی برخوردار باشد .
و این نکته نیز حایز اهمیت است که آنچه برای پژوهش هزینه شود سرمایه گذاری است نه هزینه زیرا پژوهش سبب تغییر در پیشرفت سازمان ، جامعه و حتی زندگی خود فرد پژوهشگر می شود .
ایشان با اشاره به ضرورت هدف و برنامه در پژوهش گفت : مؤلفه های برنامه ریزی کار در عرصه پژوهش را یک کار زیر بنایی و مبنایی برای توسعه و تعالی در هر سازمان تلقی می شود . امروزه با توجه به نیاز جامعه و سازمان ها به توسعه فرهنگ پژوهش اگر پژوهش رویکرد دینی و اعتقادی داشته باشد آغازگر یک تحول معنوی در جامعه خواهد بود .
وی در ادامه با پرداخت پیامدهای سازنده پژوهش گفت :
اعتقاد و باور به عرصه های مختلف پژوهش سبب بالندگی ، توانمند سازی ، رفع مشکلات و ... همکاران و مجموعه خواهد شد با انجام کار پژوهشی می توان به تهدیدها و فرصت های پیش روی اطلاعات و آگاهی لازم را کسب کرد و با استفاده از آن اطلاعات در جهت رفع مشکلات ، نقاط ضعف ، تقویت نقاط قوت ، تبدیل تهدیدها به فرصت و انجام وظایف محوله گام اساسی برداشت .
در این مراسم بهدادفر دبیر هسته پژوهشی مدیریت به بیان آمار و عملکرد هسته پژوهشی پرداخته و عنوان نمود اعضای هسته پژوهشی با همکاری سایر کارکنان نسبت به تدوین و تالیف تعداد سه کتاب و چهار مقاله LSL و ارایه چند مقاله به کنفرانس های علمی منطقه ای و کشوری اقدام نموده اند .
در پایان مراسم مدیریت استان ضمن قدردانی به اعضای پژوهشی جوایزی اهدای نمود .
آخرین بروزرسانی 1394/5/3