تازه های اخبار تازه های اخبار

سفر مدیر عامل بانک مسکن به لرستان

ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک و هیات همراه با حضور در استان لرستان ضمن شرکت در نشستی با حضور دکتر گودرز امیری معاونت هماهنگی اقتصادی استانداری لرستان و دیدار از مناطق سیل زده این استان از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات موجود در این مناطق قرار گرفت.

ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک و هیات همراه با حضور در استان لرستان ضمن شرکت در نشستی با حضور دکتر گودرز امیری معاونت هماهنگی اقتصادی استانداری لرستان و دیدار از مناطق سیل زده این استان از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات موجود در این مناطق قرار گرفت.

در این بازدید جعفرآقا ملایی عضو هیات مدیره بانک ، مسعود ایزدی مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت، محمود لاری مدیر امور استانها و بازاریابی ، مرتضی صالحی مدیر امور پشتیبانی و ساختمان ، پرویز نجفیان مدیر امور منابع انسانی ،بهمن زندیه مشاور مدیر عامل ، مرتضی دهداری زاده  مدیر شعب استان لرستان ، و جمعی از مسوولان این مدیریت ، مدیرعامل بانک را همراهی و مشایعت نمودند.

ابوالقاسم رحیمی انارکی و هیات همراه با حضور در استانداری لرستان و دیدار با معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان  از نزدیک،روند اقدامات بانک مسکن را در خصوص سیل لرستان مورد بررسی و نظارت قرار دارند.

در این نشست رحیمی انارکی مدیر عامل بانک مسکن ضمن قدردانی از فرصت فراهم شده در خصوص برگزاری این نشست با اشاره به ابعاد سیل ویرانگر لرستان و اقدامات انجام شده بانک مسکن و مدیریت شعب استان بیان نمود : از ساعات ابتدایی وقوع حادثه سیل و طی هماهنگی های صورت گرفته با مدیریت استان نیاز ها و اقلام ضروری از طریق همکاران و نهادهای ذی ربط در اختیار هم وطنان قرار گرفت . از طرف دیگر با ابلاغ بانک مرکزی و معرفی افراد از سوی بنیاد مسکن فرآیند پرداخت تسهیلات آغاز گردیده و درادامه راه با تمام توان ودر راستای وظایف محوله و در جهت رفع مشکلات هموطنان سیل زده تلاش خواهیم کرد . همچنین در حال حاضر در حوزه تشکیل پرونده اقدامات لازم در حال انجام می باشد و در اسرع وقت پرداخت تسهیلات را انجام خواهیم داد و در این حوزه تامین اعتبار تسهیلات مذکور صورت گرفته و در این خصوص مشکلی نداریم . در واقع می توان گفت که به عنوان بانک تخصصی حوزه مسکن و ساختمان و تجارب به دست آمده و عملکرد مطلوب بانک در حادثه زلزله کرمانشاه ، انشایاله با همت همه همکاران بتوانیم در رفع مشکلات مردم کارنامه در خشانی از عملکرد بانک به یادگار بگذاریم .

در ادامه دکتر گودرز امیری معاونت هماهنگی اقتصادی استانداری لرستان ضمن قدردانی از عملکرد بانکها در حادثه سیل استان لرستان و ارایه گزارشی در خصوص حادثه سیل عنوان کرد : با توجه به عملکرد قابل قبول بانک مسکن در همکاری و هماهنگی با استانداری لرستان تقاضا داریم که مدیر عامل بانک علاوه بر حوزه تخصصی مسکن و سا ختمان و استفاده از حدود اختیارات خوددر سایر بخش ها علی الخصوص بخش معیشتی و تهیه لوازم منزل آسیب دیگان حادثه سیل نگاهی ویژه به استان داشته باشد . همچنین تدابیر صورت گرفته از سوی بانک در خصوص افزایش سرعت ارایه خدمات و تسهیلات از سوی بانک می تواند تسکین دهنده آلام این دسته از هم استانیها باشد .

درادامه مهندس رضایی مدیر کل بنیاد مسکن استان لرستان نیز با اشاره به همکاری بی وقفه و پر تلاش مسیولان بانک مسکن استان لرستان در حادثه سیل اخیر گفت : با توجه به اینکه در حادثه سیل اخیر همه شهرهای استان علی الخصوص پلدختر و معمولان متاثر از خسارات ناشی از سیل بوده اند و همچنین حضور ارزشمند جناب اقای رحیمی انارکی در استان امید است با نگاه ویژه ایشان به استان لرستان در بحث سهمیه های تسهیلات پرداختی و همچنین با همکاری و تعامل فی مابین بتوانیم سرعت بیشتری در ارایه خدمات به مردم داشته باشیم و دراین خصوص بنیاد مسکن آمادگی همکاری در خصوص تامین مکان برای کارکنان بانک مسکن در نشهرهای فاقد شعبه رادارد .

در پایان این نشست رحیمی انارکی با اشاره به آمادگی و تجهیز شعب استان در خصوص ارایه خدمات به آسیب دیدگان سیل گفت:شعب استان در خصوص ارایه خدمات به سیل زدگان توجیه و تجهیز گردیده اندو اکنون بصورت حضوری و میدانی حضور یافتیم تا ضمن بازدید از منطقه و اعلام آمادگی برای همکاری ، وضعیت موجود را برآورد و ارزیابی نموده و در این راستا بتوانیم گوشه ای از آلام و رنج خاطر مردم غیور استان لرستان را کاهش دهیم. همچنین در صورت افزایش حجم کار استفاده از نیروهای سایر شعب و بهره گیری از نیرو های استان های معین در دستور کار قرار گرفته و جای نگرانی در این خصوص وجود ندارد .

شایان ذکر است، مدیرعامل بانک و هیات همراه طی سفر یکروزه به لرستان، با حضور در شعبه پلدختر  و ضمن دیدار با همکاران شعبه مذکور و قدردانی از تلاشها و زحمات آنان از کارکنان شعبه پلدختر که در حادثه سیل این شهرستان منازل ایشان دچار آسیب و آبگرفتگی شده بود، دلجویی به عمل آوردند .

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/2/18