تازه های اخبار تازه های اخبار

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بانک مسکن

با حضور مدیر شعب و جمعای از همکاران مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان جشن تکلیف فرزندان کارکنان بانک مسکن برگزار گردید .

مراسم روح بخش و پر طراوت جشن تکلیف و عبادت فرزندان همکار مدیریت شعب استان لرستان با حضور مرتضی دهداری زاده – مدیر شعب استان لرستان – و جمعی از مسیولان مدیریت در محل سالن اجتماعات مدیریت برگزار گردید .

در این نشست مرتضی دهداری زاده – مدیر شعب استان لرستان – با اشاره به اهمیت اشاعه فرهنگ نماز و برگزاری جشن تکلیف گفت : فریضه نماز دریچه ای رو به بهشت است و با الزامات روح بخش خود انسان را از ارتکاب اعمال خلاف قانون اجتماعی و انسانی به دور می دارد و همواره یاد خدا را در دل روشن نگاه می دارد . از نگاه دیگر نماز سبب رسیدن انسان به سعادت در دنیا و آخرت می شود ودر واقع نماز چراغ را هدایت و نجات بشر است و در این میان برگزاری جشن تکلیف فرصت مناسبی برای ایجاد مسیولیت پذیری دانش آموزان در جهت پرداختن به دستورات الهی است .

در ادامه این نشست همکاران حاضر در این مراسم ضمن تبریک جشن تکلیف و آغاز رسمی بندگی فرزندان همکاران در پیشگاه خداوند به بیان مطالبی در خصوص مباحاث تکلف و ادای واجبات دینی پرداختند .

در پایان نشست اعطای مدال بندگی خداوند که از طرف بانک تهیه شده بود توسط مدیر استان به گردن فرزندان همکار مکلف آویخته و هدایای بسته های فرهنگی نماز تقدیم ایشان شد .

آخرین بروزرسانی 1398/2/8