تازه های اخبار تازه های اخبار

ماموستـا خدائـي امـام جمعـه شهرستـان سننـدج :

خدمـت بـه مـردم عبـادت و توفيـق الهـي اسـت

ديدار مدير شعب بانك مسكن استان كردستان و جمعي از كاركنان مديريت استان با امام جمعه شهرستان سنندج .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، در ابتداي اين نشست كه در دفتر امام جمعه شهرستان سنندج برگزار شد، جلال الدين سليمي مدير شعب بانك مسكن استان كردستان، با ارائه توضيحات و گزارش كاملي از عملكرد و اقدامات بانك و نيز چگونگي پرداخت انواع تسهيلات بالاخص قرض الحسنه ازدواج در سطح استان، اظهار داشت: با استعانت از خداوند متعال و همچنين برنامه ريزي هاي مدون و همكاري كليه كاركنان توانسته ايم تاكنون 800 مورد تسهيلات قرض الحسنه ازدواج در سطح استان پرداخت نمائيم و مفتخريم كه جزو بانك هاي برتر هستيم كه در اين راه گام برداشته ايم . 
سليمي در ادامه يادآور شد : با عنايت به سبد خدماتي بانك مسكن و كاهش سود تسهيلات، متقاضيان علي الخصوص زوجين جوان كه مسكن جزو اولويت هاي اصلي آنان است مي توانند با استفاده از طرحهاي آتيه جوان صاحب خانه شوند و اين مطلب جزو افتخارات بانك مسكن است . 
وي در ادامه به فرمايشات رهبري (مدظله العالي) درخصوص اقتصاد مقاومتي اشاره نمود و بيان كرد : استفاده نمودن از رهنمودها و راهنمائي هاي بزرگان دين و ولايت بعنوان چراغ راهي است كه بتوانيم برنامه ها و مصوبات دولت در اقتصاد مقاومتي را بيش از پيش اجراء نمائيم، فلذا بانك مسكن را پيشرو در مباحث تكريم ارباب رجوع و خدمت به مردم علي الخصوص جوانان عنوان كرد . 
مدير شعب استان در ادامه به فعاليت هاي عام المنفعه بانك مسكن در استان كردستان اشاره نمود و احداث يك مدرسه شش كلاسه در روستاي دزلي شهرستان مريوان را يكي از نمونه ها و كارهاي خير بانك برشمرد .
ايشان در ادامه بر افزايش مطالبات معوق روستائي در استان اشاره نمود و از ماموستا خدائي خواست تا در صورت صلاحديد حمايت و همكاري كليه امام جمعه هاي استان از طريق سخنراني در خطبه هاي نماز جماعت، بانك مسكن را در تجهيز منابع به منظور پرداخت مجدد انواع تسهيلات به همشهريان كردستاني ياري نمايند . 
گفتني است در ادامه جلسه ماموستا خدائي امام جمعه شهرستان سنندج نيز به احاديث و سخنان بزرگان دين اشاره نمود و خدمـت بـه مـردم را عبـادت و توفيـق الهـي دانسـت و براي كليه زحمت كشان دولت و ملت كه در جهت رفع مشكلات مردم گام بر مي دارند آرزوي سلامت و بهروزي نمود . 
وي در ادامه به تفسير آياتي درخصوص اهميت قرض الحسنه در قرآن پرداخت و حمايت همه جانبه خود از تصميمات و برنامه هاي بانك مسكن را اعلام نمود .
شايان ذكر است در اين ديدار مدير شعب استان به بررسي مشكلات و درخواست هاي مردم پرداخت و از نزديك به سخنان مراجعه كنندگان و نيازهاي آنان پاسخ داد، لازم به ذكر است در خاتمه هديه و لوح تقدير به رسم يادبود به امام جمعه شهرستان سنندج از طرف مديريت اهداء گرديد 
آخرین بروزرسانی 1395/11/20

مطالب مرتبط مطالب مرتبط