تازه های اخبار تازه های اخبار

بـه مناسبـت 25 ديماه سالروز تأسيس بانك مسكن شعبه مركزي سقز پـس از بازسـازي و مرمـت افتتـاح شـد

طي مراسمي و با حضور مسئولين استاني و شهرستاني، شعبه مركزي سقز پس از بازسازي و بهسازي در سالروز تأسيس بانك افتتاح شد .
به گزارش روابط عمومي مديريت شعب استان كردستان در اين مراسم كه با حضور فرماندار، شهردار و جمع كثيري از مقامات شهرستان سقز، مسئولان بانك، مشتريان، بازنشستگان، رؤسا و همكاران شعب سطح شهر سقز برگزار گرديد، جلال الدين سليمي مدير شعب استان، ضمن خير مقدم به مسئولان شهرستاني و حاضرين در جلسه، به ارائه مطالب و گزارش كاملي از نحوه برنامه ريزي، عملكرد و پيگيريهاي بانك در چگونگي عمليات بازسازي و زيبا سازي شعب پرداخت و افزود : هدف از تعميرات و زيبا سازي يك شعبه، قرار گرفتن همكاران بانكي در يك محيط دلنشين و شاد به منظور تكريم ارباب رجوع و استفاده بهينه مشتريان مي باشد و به لطف خداوند خوشبختانه در شهرستان سقز نيز اين هدف محقق شده است . 
ايشان در ادامه از حُسن نيت و همدلي بي شائبه مسئولان و مقامات شهرستان سقز، همكاران مديريت، رئيس و كاركنان شعبه مركزي سقز كه در اين بازسازي و آماده سازي ساختمان جديد شعبه سهيم بوده اند تقدير و تشكر نمود و تصريح كرد : با عنايت به اين مطلب كه هدف نهائي بانك ارائه خدمات مطلوب به همشهريان كردستاني و تكريم ارباب رجوع و رضايت مندي مشتريان بوده، در اين راستا با اهميت دادن به اين مسئله از طرف مديران ارشد و حمايت همه جانبه آنان اقدامات خوبي در سطح استان صورت گرفته و اميدواريم كماكان بتوانيم روند بهسازي و بازسازي را در كل شهرهاي استان فرآهم نمائيم . 
وي در ادامه به تغييرات ايجاد شده در فضاي جديد شعبه مركزي سقز پرداخت و اظهار داشت : فضاي معاملات شعبه به 80 متر افزايش يافته كه در گذشته تعداد باجه 10 عدد بوده و پس از بازسازي به 13 عدد افزايش يافته كه اين مهم منجر به آرامش خاطر بيشتري براي پرسنل و نهايتاً مشتري خواهد بود . 
سليمي مدير شعب استان در ادامه به مهمانسراي مدرن و يك واحد آموزش به مساحت 90 متر مربع در طبقه دوم ساختمان اشاره نمود و بيان كرد : بي شك ايجاد فضاي آموزشي مناسب براي همكاران به منظور يادگيري و ارائه خدمات بهينه به مشتريان و همچنين تجهيز ساختمان مهمانسراي شعبه  در پيشبرد اهداف بانك تأثير بسزائي مي تواند داشته باشد . 
وي در ادامه تلاش كليه همكاران مديريت بالاخص دايره تجهيز و پشتيباني و كارشناس ساختمان را قابل تقدير دانست و از رئيس و كاركنان شعبه مركزي سقز كه در طول بازسازي  با صبر و حوصله فراوان و با ايثار و از خود گذشتگي دوشادوش مديريت گام برداشتند قدرداني نمود . 
لازم به ذكر است سليمي در بخش ديگري از سخنان خود به بيان هماهنگي هاي لازم با شهردار سقز درخصوص شرايط پرداخت انواع تسهيلات مسكن اشاره نمود و افزود : اشاعه فرهنگ تكريم ارباب رجوع در بانك مسكن جزو وظايف ذاتي و سرلوحه كليه پرسنل مي باشد، لذا بر اين اساس دريافت تسهيلات در شعب بانك مسكن با سهولت امكانپذير است . 
گفتني است در ادامه ورمقاني فرماندار شهرستان سقز نيز در سخناني تكريم ارباب رجوع را وظيفه اصلي ادارات و بانكها عنوان كرد و افزود : بدون شك بانك مسكن در ارائه خدمت رساني و تكريم ارباب رجوع پيشرو بوده و شاخصة اين مهم را رضايت مشتري در هنگام خروج از بانك دانست . 
وي در ادامه به انواع خدمات بانك مسكن از جمله افتتاح حسابهاي متعدد به منظور خانه دار شدن، استفاده از يارانه ها، مسكن مهر، روستائي و ... اشاره نمود و بانك مسكن را جزو بانكهاي مهم و اصلي دولت در جهت اجراي طرحهاي مصوب تكليفي برشمرد . 
ايشان در ادامه براي كليه كساني كه براي خدمت به ملت و مردم گام بر مي دارند آرزوي سلامتي و طول عمر با عزت را از خداوند خواستار شد . 
شايان ذكر است در طي مراسم محمد صديق بهرامي از همكاران بازنشسته شهرستان سقز نيز با بيان عملكرد و تجربيات خود در طول مدت خدمت، بانك مسكن را مناسب ترين بانك براي دريافت تسهيلات و خانه دار شدن مردم عنوان كرد . 
گفتني است در طول مراسم ضمن پذيرائي از مهمانان، گروه دف نوازي و مولودي خواني محبان شهر مدينه به اجراي مولودي خواني و دف نوازي پرداختند .
لازم به يادآوري است در پايان از طرف مدير شعب استان به مهندس فرشاد برهان (كارشناس ساختمان مديريت)، بهروز فكري(رئيس شعبه مركزي سقز)، اميد صالحي و سيّد محمد حسيني(همكاران فني مديريت) و همكاران شركتي آقايان حسام الدين پورمحمد و فرهاد رشيد زاده به منظور تلاش در بازسازي و نوسازي شعبه مركزي لوح تقدير اهداء شد .
آخرین بروزرسانی 1397/9/11

مطالب مرتبط مطالب مرتبط